Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan találkozhatnék Jenna...

Hogyan találkozhatnék Jenna Ortega-val?

Figyelt kérdés

Ugye most itt van Budapesten. Merre felé járkáljak, hogy összefussak vele? Találkozott vagy látta már őt valaki Budapesten? Ha igen, hol?


Twitteren olvastam, hogy valaki egy parkban látta olvasni és zenét hallgatni, de, hogy melyik parkban azt nem írta le.



2023. aug. 18. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem fogsz tudni, testőrök védig szigorúan.

Lehet összekeverték mással, Magyarorszàgon azért sok hosszú barna hajú, barna szemű, kis alacsony lányka mászkál….

2023. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig két Twitter bejegyzést láttam amin írták, hogy látták, ebből csak az egyik volt részletes és az teljes bizonyossággal állította, hogy ő volt, nincs okom kétségbe vonni, mert konkrétumokat is leírt mások kérdéseire. Ráadásul nem is magyar volt aki látta, hanem egy külföldi aki a Sziget fesztiválra jött Budapestre.

Egyébként nem mindig/mindenki jár testőrrel. Londonban is látták néhány hónapja egyedül is meg barátokkal is és ha volt is testőre akkor sem a nyakán volt.

És attól még mert testőr védi, akár közelről, akár távolról, oda lehet menni hozzá és (ha ő is benne van természetesen) közös képet csinálni vagy csak mondani neki pár mondatot. Ő is ember és biztos nem akar a nap 24 órájában folyamatosan testőrökkel mászkálni.

Pl. Billie Eilisht a reptéren várták rajongók, természetesen testőrökkel jött ki, ennek ellenére megölelt több rajongót is és közös fotót is csinált velük, szóval az ha valakit testőrök is védenek, az nem kizáró ok, hogy közös fotót kérjek vagy csak interakcióba lépjek egy hírességgel.

2023. aug. 18. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Bárhol Budapesten. Egyszer egy interjúban azt mondta hogy sokat sétál, bárhol is van a világban szóval az utcákon, parkokban lehet vele találkozni.
2023. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, de kizárt, hogy csak úgy összefuss vele. El is mesélem, hogy miért. Esélyes, hogy még sosem járt olyan országban, ahol ilyen rossz a közbiztonság, mint Magyarországon. Egy ilyen jó nőt akkor is megszólít mindenféle zűrös alak, ha fel sem ismerik. Így logikus, hogy akkor is egy kisebb hadsereg óvja, amikor sétálni megy, az meg totál életszerűtlen, hogy csak úgy kiüljön egy parkba olvasgatni.
2023. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem állok hozzá ilyen negatívan. Lehet naiv vagyok, de én elhiszem a parkos storyt. És tény, hogy valószínű, hogy védve van, de akkor is meglehet őt közelíteni. Ne gondolja már senki azt, hogy itt van hetekig (lehet, hogy akár hónapokig) és nem mozdul ki a szállodából csak ha dolgozni megy vagy ha ki is mozdul akkor is testőrökkel van körül véve. A hírességek már ezer éve megtanulták azt is, hogy ha 2-3 testőrrel körülöttük mennek el akár csak sétálni akkor az sokkal feltűnőbb mintha egyedül vannak. És pl. New York-ban is (ahol szintén nem a legjobb a közbiztonság) mászkálnak hírességek. Ők is emberek és akár tudják, akár nem ők is szeretnének hétköznapi életet élni.
2023. aug. 20. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérlek, be tudnád linkelni ezt a twitter/X posztot? Most már kiváncsi lettem. Ha nincs is folyton testőrökkel, hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy belefuss egy kêtmilliós városban. Valószínűleg egyből megrohannák a rajongók, ha kiülne egy parkba olvasgatni. Nagyjából annyi esélyed van találkozni vele, mint a lottóötösre, de azért szurkolok.
2023. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért szerintem ennél több esélyem van, de valóban csekély az esélye 😁.


Itt a poszt: [link]


Ha megnézed a többi posztját, akkor azokban is részletezi a történteket.

2023. aug. 20. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy megdönthetetlen bizonyíték. :D
2023. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!