Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Private Sabina viselkedéséről...

Private Sabina viselkedéséről szól ez a kérdés. Szabina miféle betegségben szenved?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok a troll kérdés szabináról, de ez egyáltalán nem az.


Felvezető: Szabina csatornáját törölték. Tegnapi nap folyamán, többször fenyegetőzött, és beadta, hogy hajléktalan stb stb. Utolsó videója az volt, hogy felvagdosta az ereit, és ezt mindenkinek megmutatta, és megöli magát. Azóta semmi hír, és nem tudjuk mivan vele.


Szerintem ez egyáltalán nem normális, egy depressziós eleve nem így viselkedik. Miért csinálja ezt?



2023. aug. 19. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A transz nők sajna már alapból furcsák, szerintem normálatlanok, kiszámíthatatlanok. Nem meglepő h ezt tette, sokan bántották a videói alatt kommentek formájában.
2023. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%
Borderlineos
dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!