Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Majka Tyson,Dopema...

Szerintetek Majka Tyson,Dopeman és Curtis nélkül olyan sikeres lenne mint most?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Hangsúlyozom hogy én nem szeretem Majkát, nekem ellenszenves figura, így nem elfogultságból írom ezeket. DE! Ő azért tudott hosszú távon fennmaradni, mert van enne valami plusz ami Dopemanba, Tysonba, Curtis-be nincs. Lehet hogy valamennyire boostolta a karrierjét, mikor éppen ezeknek a z embereknek az oldalán voltak ők szenzációk. De végeredményben egyedül ő tudott konzisztensen fennmaradni míg a felsorolt előadók meg lesüllyedtek.
2023. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy nem.

Ha annak idején nem karolja fel Dopeman, akkor ment volna ő is a levesbe.

2023. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem se. Az lehet hogy most híresebb már mint ők de ha anno dopeman nem veszi a szárnyai alá nem került volna sehova. Ha emlékeztek rá milyen volt a vvben játékosként úgy semmire nem vitte volna egyedül
2023. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal sikeres,hogy celeb lett.
2023. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Dopeman nélkül sosem futott volna be, az viszont tény, hogy azóta szépen fennmaradt.

Bár szerintem ez legalább annyira a magyarok emberek kritikája, mint az ő dicsérete.

Fel nem tudom fogni, mit látnak abban az emberben: a zenéje vicc, gyenge közepes műsorvezető, nem okos, nem vicces.

2023. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

@11:45


"Fel nem tudom fogni, mit látnak abban az emberben"


Talán pont magukat, a középszerű senkit, aki velük ellentétben eljutott valahova.

2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Dopeman felkarolta, aztán a a celebgyárak, végül oedig Mészáros Lőrinc meg a kormány média.
dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majka a felsoroltaknál is sokkal gátlástalanabb senkiházi érdekember. Mindig azokkal bratyizott akiken fel tudott kapaszkodni. A többiek ehhez képest a saját egójuk miatt inkább olyanokkal álltak össze akikről azt gondolták, hogy nem növik túl őket és emiatt nem is tudtak feljebb kapaszkodni, csakhát Majkával kapcsolatban ezt benézték, mivel ő nemcak túl nőtt rajtuk, de ahogy nem voltak már számára hasznosak úgy egyből le is pattintotta őket.
febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!