Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Taylor Swift most miért ilyen...

Taylor Swift most miért ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
2023. szept. 26. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Turnézik
2023. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok
dec. 4. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem különlegesen jó zenész. Eleve a legfelszínesebb zenei műfajban alkot ami a pop. Pontosan azért szereti sok ember mert befogadható mindenkinek ez a zene azoké akiknek nincs kiforrott ízlésük nagyrészt. Ha tipikus sláger zenét keres valaki amiben nincs különleges zenei koncepció és alkotni akarás akkor teljesen megfelelő. Egyébként szövegileg sem érhet pl:kendrick lamar, travis scott, kanye west vagy j.cole szintjére de ettől függetlenül szerintem a zenei óriások közé nem jogtalanul jutott fel mert felismerte mi kell az átlagembernek.
jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hagyjal a nyomi rappereiddel! Ha egyáltalán tudnád kiről van szó akkor tudnád hogy Taylor countyval kezdte szóval nem csak pop valamint ha tudnál némileg akkor tudnád hogy Taylor nagyon választekos és zsni
jan. 1. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
De nagyonis tudom ki az mert sok őt kritizáló emberrel ellentétben belenéztem a munkásságába. Az albumjaiban rengeteg olyan zene található ami tipikus sláger orientált szám. Ezzel amúgy semmi probléma ezek csak tények. Amiket írtam a "nyomi" repperekről azt nem tudod megcáfolni mert nyilván jobbak a szövegeik de itt sem mondtam azt hogy ők jobbak mindenben ezt mindenki elődönti magának. Az hogy countryval kezdte az nekem is szinpatikus volt mert szeretem ezt a műfajt viszont ez nem egy hosszú szakasz a karrierjében (legalábbis én így tudom).
jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!