Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi törtènt Kun Péterrel az...

Mi törtènt Kun Péterrel az Edda fiatalon elhunyt Gitárrosával? Tudom hogy Motor Balesette volt. Tudom hogy Kunos NEM volt atomrészeg ès ittas. Ismerem az összes kamu agyon fèsült pepitázott Sztorit. Az Igazat rakjuk össze, ideje lenne 30 év után.

Figyelt kérdés
#edda #eddaművek #kunpeti #kunpéter #kunos

2023. okt. 17. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

"...Tudom..."


Ha szemtanú voltál, akkor miért nem segítettél a hatóságoknak anno?

2023. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az igazat a testoretol kerdezd, csak o tudja. Minden mas szuksegszeruen csak sztori, koltemeny, rekonstrukcio. Ha csak a sajat 'igazadat' akarod masoktol hallani a valosagrol tudomast sem veve, akkor ugyis mindegy ki es mit ir, te mar tudod mit hiszel.
2023. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2023. okt. 18. 00:11
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora koltemeny... Minek irtad akkor ki a kerdest?
2023. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kegyeletsértő ez a vájkálás?
2023. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgyláttom hogy maga semmit sem tud csak okoskodni sértegetni biztos nagy Sandy Fan! Na Bye Bye

👋👋👋👋

2023. okt. 18. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval miért nem segítettél a hatóságoknak?
2023. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Maga semmit sem tud. Kár az Idömèrt. Minek okoskodik itt? Nagyon rá ér. Minden jót!
2023. okt. 18. 14:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem magázódunk. Minek vájkálsz mások életében? Mire jó ez? Mit vársz tőlünk? Gondolod, hogy valamelyikünk megbízható szemtanú, helyszínelő, vagy a kivonluló mentősök egyike?
2023. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt """tudom""" mert Barátok ott voltak Agárdon és az Ùnokatestvèrem a Viking Hotelban dolgozott. Peti kis szöke Barátnöje nagyon hisztis volt nem tudott töle szabadulni. Ez Tèny el kell fogadni! Kunos nem volt atomrèszeg de könyebb ezt rá fogni hogy ittas volt hiszen ö már nem tudja magát meg vèdeni. A Hatoságoknak Zsanettnak kellet volna segitenie aki a Sofőr mellet ült és erre a vègzetes Útra felhergelte szegèny Srácot! Ezt sokan tudják mert oda is irják az Emberek a Youtube Videok alá. Például amikor Pataky Attila sirogatt Hajdù Péternèl vagy az egyetlen Kun Pèter Interjú alatt. Érdekes elolvasni!
2023. okt. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!