Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan tudják a kommentelők,ho...

Honnan tudják a kommentelők,hogy Kiszel Tünde csodálatos anya és a lánya meg egy csodálatos lány?

Figyelt kérdés
Sokan dicsérik a facebookon kommentelők Kiszel Tündét és a lányát,hogy Kiszel milyen jó anya,Donatella meg milyen okos,jólnevelt lány.De ezt honnan tudják?Ismerik őket személyesen?A kamerák előtt persze hogy mindenki a jó oldalát mutatja.

2023. okt. 29. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Ki lehet jelenteni valakiről akit a tévéből ismerünk hogy jó ember
Nem lehet kijelenteni senkiről hogy jó vagy rossz ember csak akit személyesen ismerünk
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg egy szülőnek az lenne a dolga,hogy normális embert neveljen a gyerekéből.Már olyan nagy szám,ha valaki normális ember?Ilyen ritka,hogy egy szülő jól neveli a gyerekét hogy már elájulunk tőle ha ilyennel találkozunk?
2023. okt. 29. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Odáig még nem jutottam, hogy Kiszel Tünde FB-oldalát bújjam, pláne nem a kommenteket, illetve azok tapasztalat-arányszámait elemezzem. :D
2023. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi rendkívüli hogy jó kapcsolatot ápol anya és lánya.Valakinek viszont ez elég,hogy odáig legyen Kiszel Tündéért és lányáért még úgyis hogy személyesen nem találkozott velük soha.
2023. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Majd ha Donatella összejön egy átlagos kinézetű vagy akár ronda de jólelkű pékkel,én is szeretni és tisztelni fogom így ismeretlenül is.
2023. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van e barátja a Donatellának és ha van mi a foglalkozása,de nem hiszem hogy pék lenne,vagy autószerelő,vagy biztonsági őr vagy ilyesmi.
2023. okt. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!