Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Orbán viktor miniszterelnököt,...

Orbán viktor miniszterelnököt, a nép árulóját, tolvaját, megrontóját, elnyomoját, ezek közül melyik fűrész játéknak/kínzásnak vetnéd alá ezek közül?

Figyelt kérdés

Testtömeg csapda: A miniszterelnök úr egy elhagyatott akugyárban ébredne... a bokáinál kiláncolva fejjel lefelé lógva egy hatalmas, mély tartály felett amely tele lenne koncentrált elemsavvból készített pirahna oldattal. A lánc másik vége egy ellensúlyhoz lenne rögzítve amelynek a súlya annyi lenne mint ami BMI testömeg index szerint Orbánnak az ideális testsúlya kellene hogy legyen. A feladata az lenne hogy a kapott borotvaéles késsel annyi zsírt, hájt, húst kell levágni magárol hogy végül a testsúlya egyezzen az ideálissal és hogy megszabaduljon attól a sok elhízott feleslegtől amely sok módon szimbolikusan egybefügg ahogyan az egykor még igéretes idealista forradalmár egy korrupt, megalkuvó autokratává nőtte ki magát az évek alatt. A lánc egyrecsak ereszkedne és ha öt perc alatt sem teljesítené a feladatot akkor teljesen beleesne a tartályba és az oldat szó szerint feloldaná.


Stadion csapda: Ezúttal egy stadionban ébredne a diktátor egy focikapu előtt amely előtt 11-es pozicióban lenne egy focilabda. Ő három méterrel a labda előtt ébredne karjai erősen a testéhez kötözve a hasán lenne egy kicsi bemetszés amelyből a vékonybele egy pár centis része lógna ki. Belének ezen kis része töbszörösen ráerősítve egy láncal lenne egy földbedöngölt karóhoz erősítve. Az emberi vékonybél kb 6 méter hosszú, ennek a felével is képes tovább élni az ember. A feladat annyi lenne hogy 11-esből kapuba lőjön az egykori focista, ehhez viszont először el kell érni a labdát amihez 3 méter vékonybelet kell hogy előre menetelve kihúzzon magából, kéz nélkül. Ha ezt mind nem sikerül egy perc alattt teljesítenie akkor a nyakára rögzített mini-guillotine lefejezi és akkor majd az ő feje lesz a focilabda.


Osztályterem csapda: Egy elhagyatott osztályteremben ébredne a kiskirály stabilan kikötözve egy székben csak előre tudna hajolni, ám csak ennyire lesz szüksége a feladathoz. Két fém töltőtoll lenne mereven, elmozdíthatatlanul kirögzítve 30-40 centire az arcától. A tollak pozíciója tökéletesen úgy van kiszámolva hogy a két szemével egy vonalba legyen. A feladat az lenne hogy egy áramkört kellene alkotnia a két toll között 1 perc alatt. Ezt csakis kizárólag úgy tehetné meg hogy minden erejéből lefeleji a tollakat ha kell töbször is hogy azok átszúrják a szemét és a mögötte lévő vékony, könnyen áttörhető csontot és mindkettő beleszúrodjon az agyvelejébe. Csak az agyi idegsejtek lennének képesek arra hogy továbítsák a két toll között az 1 perc lejárta után keletkező elektromos jeleket. Ha a jelek nem érkeznének meg akkor a két, dereka köré rögzített fém bilincs ellenkező írányba kezdenék el húzni egyrecsak erősebben a halálra ítélt vezetőt és a végén két darabban végezné.



nov. 12. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
elég lenne ha gyárban dolgozna, mivel soha életében nem dolgozott 1 percet sem, hamar feladná :D
nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Ez zseniális, bármelyik jöhet!
nov. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Semelyiknek, mert ember vagyok, nem pedig egy civilizálatlan, szadista állat. Nekem az is elég, ha élete maradékát börtönben tölti.
nov. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
A magyar minimálbérből való megélés Borsodban, pont elég lenne neki. Egy életre.
nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Közpénz csapda:

Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc egy lezárt, ablaktalan szobában ébrednek. Felettük egy számláló pereg, ami az általuk ellopott közpénz mennyiségét hivatott jelképezni. Amikor számláló eléri az 1000 milliárdot, a teljes összeg 5 forintos pénzérmék formájában rájuk zúdul felülről és betemeti őket (200 milliárd darab pénzérme).

nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugye tudod, hogy mivel ilyenek egyáltalán eszedbe jutnak, semmivel sem vagy különb annál, akivel ezeket tennéd.
ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Tudomásom szerint én nem raboltam ki egy egész országnak a teljes vagyonát + plusz több ezermilliárd eu-s pénzt. Nem én zülesztettem le kb mindent ebben a tetves országban, nem én mostam át millióknak az agyát és nem tettem magamat kiskirállyá.

Ne viccelj már, még ennél jóval többet is megérdemelne a pufi és nem csak ő hanem még a sok sok ezer csicska cinkos.

ápr. 15. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!