Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatikus személyiség...

Szimpatikus személyiség nektek Rácz Jenő séf?

Figyelt kérdés
Végig k...anyázta és 'te g...i'-zte a meccset Istenes Bencével. Aztán volt régebben az a bizonyos eset, hogy kirugatta Járai Mátét aki szóvá tette az agresszív megnyilvánulását a feleségével szemben.
nov. 28. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Igen szimpatikus.
Nem, ijesztő.
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ki tudja mi az igazság, egy box meccs közben amugy is feszült a hangulat, na Bencust se kell félteni, ő is mondta biztos a magáét neki, kezem sem akart

fogni, meg előtte a rasszista komment amit kitett az oldalára…

Szerintem helyes szimpatikus pasi, mindenkinek vannak olykor rossz napjai. Bármit tudna sütni, főzni, nem nekem kéne konyhatündérkedni:D

nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát eléggé egoista, nem tud veszíteni. Szerintem már akkor is megharagszik az emberekre ha szakácsnak és nem séfnek nevezik. Biztos van szerethető oldala, de ha verseny van akkor nem ismer határokat. Meg könnyen megharagszik és nehezen békül. Járaival is 2 évig tartott a harag, mert annó a nyerő párosban Tudta a bukta játékban Jenő kiabált Dórival, Jaraiek meg ezt egy esti beszélgetésen felhozták és kérdezték hogy hogy bírja Dóri ezt a viselkedest. Erre Jenő Kirára rá szólt, hogy fejezze be. Erre ők le arrogánsozták így rá 1 évre se akart Járaival beszélni egy interjúban.
nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Komplexusos kis törpe
dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vv10tibor válasza:
A törpe uszkár? 😂 már bocsi de semmiképpen sem!
jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!