Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Solti...

Nektek szimpatikus Solti Bernadett, mert nekem a Nyerő páros óta olyan irritáló személyiség lett. Vagy csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve nem volt túl szimpi, de a műsor csak rontott rajta.
2019. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem ertem hogy miért nem csinal semmit ? Se nem tanul, se nem dolgozik. Egy interjúban mondta hogy a műsor előtt be akart iratkozni valami suliba, aztán mivel valamennyire “felkapták” ezért ő most influencer lesz....😃😀😀 de azért ő nagyon nincs azon a szinten, hogy abbol a pár reklámból eltartsa magat, szóval a pasiján élősködik.
2019. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem bírom végtelenül "egyszerű" és az a halálom amikor felnőtt ember nem csinál semmit se nem tanul se nem dolgozik Ádám tartotta el. 16 év van köztük nagyon sok mindenben kiütközik ez, most ugyan férje által bekerült "szerkesztőnek" RtL-hez, de ez is érdekes amikor más nyelvtudással és szakirányú diplomával nem tud őt meg azért tolják be, mert pasija oda kötődik. Brrrr, de nem bírom irritál.
2019. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!