Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért néz ki úgy Ariana...

Miért néz ki úgy Ariana Grande a mostanában készült fotókon úgy, mint ha leukémiás lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem gyökeresen megváltozott régi önmagához képest, és annyira még nem idős hogy ilyen szinten meglátszon rajta a kor.
nov. 30. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ki tudja, lehet tényleg az. Attól hogy híres meg gazdag a betegségek még nem kerülnek el senkit. Selena Gomez is lupuszos.
nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Leukémia egy olyan betegség, aminek alig van látható testi tünete. Mire akarsz ezzel célozni? A bőre még az átlagnál is sápadtabb színű, amikor épp nincs szenesre szolizva vagy barnítózva:

[link]

[link]

nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom de nagyon ramatyul néz ki.
nov. 30. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg. Ezek múlt heti képek:

[link]

[link]


Ez az undorító "buccal fat removal" plasztikai műtét az oka. Kiveszik a zsírt az állívből, és ettől a kerekded nőies vonalak helyett szögletes, férfias álla lesz a nőknek is. Mivel normális esetben csak drasztikus fogyással tűnik el a területről a zsír, olyan mintha súlyos beteg lenne valaki. Ez egy ilyen mai trend a nőknél. Állból ki, ajkakba be, teljesen eltorzítva a fejet.

nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul néz ki mert eddig barna volt a bőre barna hajjal. Miat viszont nagyon fehér és ez a szőke haj se áll jól neki. Na meg nagyon sovány is lett tiszta csont bőr. Hiába mondja hogy 2018ban egészségtelenül élt szerintem akkor külsőleg sokkal jobban nézett ki.
nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát persze az a lényeg hogy ő jól érezze magát, de olyan szép csaj volt, most meg egy ilyen anorexiás múmia lett belőle. Szerintem is is mármint amit írtatok minden hogy tök vékony lett meg még olyan dolgokat változtatott magán ami tök előnytelenül áll neki. Talán egyszer észhez tér.
nov. 30. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész arca tele volt fillerekkel éveken át, és huszonéves kora óta botoxoltatott.

Most leállt vele, és ettől összeesett az arca, mint egy múmiának.

dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezen én is gondolkodtam, igaz nem követtem mostanában, csak mióta az Internet felhozta a ''homewrecker''botrányát vettem észre, mennyivel másabb lett mint ahogy emlékeztem (nemcsak a hajára és bőrére gondolok, hanem az arcára).


Ahhoz képest is ahogy pályája elején kinézett gyökeresen megváltozott, arca, bőre, haja, szája, szeme, mintha egy másik ember lenne.


Igaz tele volt műanyaggal, de a 2018-as énjére még azt tudtam mondani még női szemmel is, hogy szép, csinos, dögös, jól össze van rakva.


De most????


Találóan írta valaki, mint egy anorex múmia.


Kicsit össze van aszva, pedig 30 sincs még.


Szerintem meg lett az eredménye a túl sok plasztikának, ha 20-on éves kora óta botoxoltat és töltette magát.


Olvastam pár plasztikai sebész véleményét hogy nem ajánlja fillereket és botoxot 30 alatt, pont aki túl korán kezdi az később idősebbnek fog tűnni.


És nem igaz amivel egyes dokik etetik az embert hogy a botoxnak ránc megelőző hatása van, nem, nem előzi meg az újabbak kialakulását!!!!


Van az a doki aki pénzért félretesz minden erkölcsöt és szépérzéket.


És ez a legújabb hülye trend aminek felülnek a nők hogy zsírt leszívatnak arcból, minek????


Más nő pont hogy zsírt töltet arcába mert eltűnik neki, és így akar fiatalos lenni.


A teltebb (nem hájas) arc a fiatalosság jele, beesett arca a soványaknak vagy időseknek van.


Ariana-nak elég előnytelen mindez, sovány, beesett arc, a testalkata soványabb a szokásosnál, a lábai is.


Pont hogy erősebb combjai voltak a felsőtestéhez képest.


Kár érte, szerintem szép csaj volt a plasztikai műtétei előtt is.

febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off leszek, most ''buccal fat removal'', előtte fox eyes, van a russian lips és jaw, meg eleve ajak feltöltés, orca töltés, milyen hülye trend lesz legközelebb??


A Zimányt is figyeljétek meg, ő is húszon éves kora óta botoxoltatott, ajkát töltette, és hogy néz ki mostanra. Pedig szép lány volt, nagyon szomorú.


Akárcsak Ariana esetében, kár érte, előtte is szép lány volt.


És van olyan húszon éves ismerősöm, aki már botoxoltatni akar, mutatta nekem, nézzem meg homlokát, ha összeráncolja, ráncos lesz. Mondon neki, ember, mert van mimikád, mozog az arcod!!!! Az lenne nem normális, ha összeráncolná, és nem mozdulna.

febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a celebek már viaszbábúnak képzelik magukat. Nem csak a ruháikat váltogatják az egyre hülyébb trendek szerint, hanem az arcukat, testüket is szétbarmolják, hogy haladjanak az újabb sebészeti “csodákkal”.
febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!