Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én gyűlölöm Rékasi...

Csak én gyűlölöm Rékasi Károlyt? nem szimpatikus nekem nagyképű bunkó beképzelt öntelt irányító típus

Figyelt kérdés

dec. 3. 14:41
 1/7 A kérdező kommentje:
stb
dec. 3. 14:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabit gyűlöli pedig kedves
dec. 3. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Gyűlöletet az ember legfeljebb csak akkor érez, ha személyes rossz tapasztalata van valakivel kapcsolatban, de a "gyűlölet" kifejezés akkor is talán erős túlzás.
dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb ignorálni azokat a dolgokat, amihez nincs közöd, nem kerül veled kapcsolatba, nincs rád közvetlenül hatással, és nem is hagyod, hogy legyen. Miért fektet valaki energiát a negatív dolgokba (utálat, gyűlölet, harag, szomorúság), ha egyszerűbb lenne tudomást sem venni róluk? Saját magadat hergeled olyan dologgal, amit egyszerűen át kellene lépni, és nem foglalkozni vele.

Ne a gyűlölködéshez keress támogatókat, hanem ahhoz, hogy mit kezdhetnél azokkal a lyukakkal az életedben, amit a neten fröcsögéssel akarsz betölteni más értelmes és hasznos dolgok helyett.

dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is utálom őt, igazából már a Barátok köztbe se volt anno sose szimpi, ott is bunkó stílusa volt.
dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Ember, ez egy reality show. Ki vannak osztva a szerepek és nyilván Rékasinak ez áll jól, ezzel van tapasztalata.

De ha van is őszinte megnyilvánulás, akkor is mindegy, mert úgy van összevágva az egész, hogy minél nagyobb legyen a dráma.

Ha a nézőkből több indulatot akarnak kiváltani, akkor úgy oldják meg a vágást.

Ha mindenki kedves lenne egymással, akkor senki sem nézné, mert unalomba fulladna. Senki sem azért ül a tévé elé, hogy nézze, ahogyan paprikás krumplit főznek és kávéznak.

dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Én bírom Rékasi Károlyt.


Anyám dolgozott egy helyen, ahol ott volt akkor Rékasi Károly is. Mondta, hogy udvarias volt, köszönt a személyzetnek is.

dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!