Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTURBO miért ekkora genyó?

BTURBO miért ekkora genyó?

Figyelt kérdés
Már kezd nagyon felb@szni az, hogy az elmúlt pár hétben minimum 3x megígérte, hogy lesz horror, de mindig elmaradt. Ma szintúgy és esküszöm én már előre tudtam, hogy ez lesz. Nem ért meglepetésként, de csalódás volt számomra. Az elmaradásnak a sz@ros GTA RP az oka, ezt eddig is tudtam. Csak azt nem értem, hogy egyrészt miért tervezi be ha úgysem lesz belőle semmi? Másrészt miért nem mond róla semmit amikor elkezdődik az adás? Még csak meg sem említi, hogy ma horrornak kellett volna lennie, csak simán RP-zik mintha semmi se történt volna. A nokedli RP nézőit ez nyilván nem érdekli, rajtam kívül szinte senki sem hozza ezt fel témának. Szerintetek jól van ez így, hogy amit mond az üres hablaty és fixen nem úgy lesz? Ilyen instabil embert… Én nem bíznék benne soha!

dec. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki felé is elszámolással tartozik. Esetleg a csatorna előfizetői/támogatói mondhatják, hogy ők nem ezt támogatják többet, és nem fizetnek elő még egyszer. A többiek élvezzék ami van.
dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd be az esti Xanaxodat, és menj aludni!
dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként engem is zavar...

Miután egy nagy követőtáborral rendelkezik, rá kéne jönnie, hogy nem engedheti meg magának, hogy valamit megígérjen, és utána ne tartsa be... Nekem is van egy YouTube-csatornám, és kezdetben mindig ígérgettem, és ezen ígéretek 90%-át sosem tartottam be, ami engem nem tett nyugtalanná, mert tudtam, hogy senkit sem érdekelt volna amúgy sem, és senkit sem érdekel, hogy leszartam.

Viszont ahogy növekedett a közösségem, elkezdtem érezni a szavaim súlyát, és, hogy ha valamit beígértem, azt utána márpedig tartsam be, mert lehet, hogy lesz, aki az én ígéreteim miatt mond le valami programot, vagy szakít magának szabadidőt. Nem engedhetem meg magamnak, hogy mások bizalmát eljátsszam... Inkább nem ígérek semmit, és akkor nincs mivel sakkban tartani magam, csak arra adom a szavamat, ami fix.

dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Outlast végigjátszásait. 10 perc után mint egy 5 éves úgy rettegett a játéktól. Már akkor is idegesített mert azt sem tudta mit kell csinálni, az elemeket, doksikat és felvételeket nem vette fel, fél elemnél cserélgetett, a semmit kamerázta ágy alól ráadásul volt amikor félrevezette a nézőit, mert nem tudta mi folyik éppen. Mit vársz tőle horrort? :D saját árnyékától megijed meg visít.
jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!