Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hiszel Andinak?

Hiszel Andinak?

Figyelt kérdés

"Olyan új dimenzióba kerültem egy érett, magas érzelmi intelligenciával rendelkező férfi mellett, amire a korábbi kapcsolataimban nem volt példa."


[link]



jan. 31. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, én hiszek Andinak. Lőrincnek tényleg magas az érzelmi intelligenciája és Andi nem a pénzért és a hatalomért ment hozzá.
Nem, én nem hiszek Andinak. Lölönek annyira magas az érzelmi intelligenciája mint egy cserebogárnak és Andi csak a pénzért és a hatalomért ment hozzá.
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
C verzió nincs? Mindkettő. Intelligens férfi, azért valamit tud, hogy idáig jutott, és lehet magas sz EQja is, ezt nyilván külső szemlélöként nem látjuk. Szóval hiszek Andinak, mondjuk. De attól még tény marad, hogy a sármja nagyobb részét a pénze adja, amiatt ment hozzá, lehet bármilyen jó is más téren. :D
jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Magas érzelmi intelligencia be like: vesz drága cuccokat kérés nélkül is.
febr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Hiszek.Lölő a dimenziókat is megvette az asszonynak.
febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Régebben ugye az mondta, hogy neki fontos, hogy egy férfinak magas legyen az IQ-ja. Hát ugye Lőrincznél azért módosítani kellett, így hát csak az EQ maradt.

Amúgy ennek a golddiggernek volt már értelmes pasija? Előtte Bochkorral járt, aki szintén nem az eszéről híres.

febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

"Olyan új dimenzióba kerültem egy érett, magas érzelmi intelligenciával rendelkező férfi mellett, amire a korábbi kapcsolataimban nem volt példa."


Csak egy gyors kérdés... Eddig milyen nyomorékokat választott, hogy ez most a csúcs?

febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom ez magyarra lefordítva annyit tesz, hogy Lőrinc meg tudja neki venni közpénzből a gyémánttal kirakott Rolexet, a Lui Vuttyont meg a Lamborgínit, Bocskor meg nem tudta, ennyi.
febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Része a gold digger normál manipulációs eszköztárának ez is. Nem nektek nyilatkozik, el ne higgyétek már...
febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért én megkérdezném Lölő "eltünt" előző feleségét is arról a "magas érzelmi intelligenciáról"...
febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Én minden 💩-t elhiszek.
febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

En ebbol a Varkonyi Andibol, sosem neztem volna ki hogy szamara ennyire fontos a penz, hogy egy hozza kepest igenytelen, elhizott, tudatlan, hazug alakkal osszzeall... van gyomra hozza.

Nem hiszek neki. Egyertelmuen hazudik. De tuti nem boldog... ot nem maga a ferfi vonzza hanem a korulmeny, hogy hol el.

Nagyon rossz peldat mutatott ezzel sok no szamara...

febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!