Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina miért csúszott...

Kulcsár Edina miért csúszott le ennyire?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mintha már 40 éves lenne
febr. 14. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért, hány éves?


Egyébként, sejthető, hogy nincs olyan arany élete, mint az előző házasságában, csak hát kifelé mutatni kell a boldogságot.

febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%

Az ember külsején akkor jelenik meg az elhanyagoltság, amikor lelkileg rosszul van.

Szerintem inkább a stílusa változott, csinos, még talán stílusos is volt, most meg tipikus cgány feleség. Cicomás, ízléstelen, olcsó, lassan eljut a Bangó Margit szintre. De az legalább autentikus.

febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Hülyeség, miért lenne "lecsúszva", meg hát mennyinek nézzen ki egy 33 éves nő, húsznak? Ez a ti bajotok, hogy ebben a mű instagram-valóságban az élő fába is bele kell kötni...
febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A lecsúszottság ott kezdődik, hogy vadidegenek külsejével foglalkozom. Onnan már tényleg nincs lejjebb.
febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
47%

Nem foglalkozom ilyen senki celebritásokkal, csak láttam a kérdést, így még abban sem voltam biztos, hogy a Barátok Közt Edináról van szó, de az Balog, mint később beugrott.

Ez meg:

[link]

Semmi különös, korának megfelelő állapot.

Minek kell más életében vájkálni, ráadásul gyakran torz látással, rosszindulatú bevetítésekkel, mindenki magából indul ki...

Ilyen celebek számára meg lételem, hogy foglalkozzanak velük, felejtés a végüket jelentené.

Hiába utálják is a sok rosszindulatú proletárt, mégis kénytelenek jó pofát vágni hozzá. Ha így nézzük, meg is érdemlik a képződő bevételt, azért ehhez gyomor is kell.

febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem lecsúszott, csak azt kapta amit érdemel .
febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem a külseje "csúszott le". Szerintem bárkiről lehet nem túl előnyös képet készíteni, senki sincs folyamatosan bomba formában. Ettől még szép.

De ilyen férfi mellett nyilván fura élete lehet. De hát ő választotta.

febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Magyarországon a legtöbb ember többnek néz ki a koránál a borzalmas életmódjuk és hozzáállásuk miatt. Nagyképűsködni, kifogásokat találni nagyon tud a magyar, normálisan táplálkozni, mozogni már nem annyira. Nagyon ritka a sportos kinéző, koránál kevesebbnek kinéző ember.



Kulcsár Edina sem kivétel, bár a 40 talán túlzás, vmivel tényleg többnek néz ki.

(mondjuk a barátja, dzsí-dábljú-em sokkal idősebbnek néz ki, azt hittem, már 40 felett van, ezért ez sem kis mutatvány)


A nők amúgy max. is 30 éves korukig igazán szépek, de magyar nők általában látványosan lepukkannak 26-28 éves koruk után.

febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a szépségével van baj, hanem betegnek néz ki szegény.
febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és azért, mert állítólag szar a házassága. Bár ezt csak a sajtóból hallottam.
febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!