Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a tátott szájú emberek a youtube videók elönézeti képein?

Figyelt kérdés

Csak pár példa, Csecse Attila, Osváth Zsolti, Maris de teljesen mindegy mert már bármely küldöldi vagy hazai videók elönézeti képein szélesen tátják a szájukat, esztétikus betekintést engedve a széles szájüregekbe.

Régen ilyet még a tini újságokba se raktak bele, most meg ez a jópofaság jele? Olyan bénán néz ki, mint a bamba mikiegerek


febr. 19. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít de mondjuk nem is szeretem azokat a thumbnaileket amin pózolnak
febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Olyankor általaban a "ne javasold ezt a csatornát" gombra téved a kezem.


Ami még idegesít, az a reakcióvideók, ahol szintén a ki tudja nagyobbra tátani a száját a jobb alsó sarokban.


Emelett persze az építkezésen (meg hasonló helyeken) jobbra-balra néző sisakosok is qrvaidegesítőek és a 86. ilyen videónál már qrvaunalmas. (Már a 3.-nal is az volt, ezeket is kapásból kapcsolom le ha meglátom)

febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval...


Ami még idegesít, az a reakcióvideók, ahol szintén a ki tudja nagyobbra tátani a száját a jobb alsó sarokban c. verseny megy.

febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem kicsit frusztrálóak nekem a youtube csatornák jelentős része, na. :)
febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl sok dolog van már, ami engem idegesít.

Úgyhogy nem állok meg az ilyen bamba, tátott szájú emberek videóinál idegeskedni.

De rengeteg olyan videó van fenn már, hogy néha majdnem nekem marad tátva a szám.

febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó😄
febr. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!