Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a "csak szerintem... Csak nekem tűnik fel... Csak én gondolom úgy..." kezdetű kérdések?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Csak nekem tűnik fel, hogy Csak engemmel kezded te is?

Idegeskedni ilyesmin nem érdemes. Nyilvánvalóan csak szónoki kérdés, nem kell betű szerint venni. Ha úgy teszel, akkor egyféle válasz lehet, hogy nem. Akkor is, ha egészen eszement baromságról van szó.

2022. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mostanában annyi ilyen kérdés jött velem szembe, hogy elgondolkodtam, miért nem bírják értelmesebben megfogalmazni. De igazad van.
2022. márc. 4. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És amikor úgy kezdi, hogy Sziaszt*k, lenne egy kérdésem hozzátok… és nem derül ki mi a kérdés. Meg a Keresek egy filmet?

Nem tudnak az emberek sem helyesen írni, sem fogalmazni.

Nem kell Jókai, Passuth szintjén tudni, de az életük egyszerű dolgairól sem tudnak épkézláb módon megnyilvánulni.

2022. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Van erre egy megoldás nagyokoskám: jobb felül rákattintasz a piros X-re és mész a 888-ra kommentelni mint a többi majom.
2022. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Engem itt nagyon sok kérdéstípus idegesít.
2022. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2022. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!