Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van mostanában Katy Perryvel?

Mi van mostanában Katy Perryvel?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve minden róla szólt, az ő dalait nyomták ezerrel, most meg szinte nem is hallani róla, a számait sem dúdolják sehol.

márc. 13. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkereste a pénzét, és megteheti, hogy nem médiaszerepel.


A popzenében amúgy a sztárokon nagy és sokféle nyomás van, hogy mindig fitt, szép, érdekes legyen, nézik minden rezdülését full HD-ben.

Egy turné is fárasztó, minden nap energikusan ugrálni jópár órát, aztán jetlag és újra az egészet még 20szor.


Meg maga a zene annyira nem önkifejezés dolog, mert a számokat nem is feltétlen maguk írják, meg minden arra van kihegyezve, hogy eladható legyen, egy algoritmus dönti el mi legyen.


De ja, ennyire reflektorfényben könnyebb kiégni, meg csúnyát zakózni.


Ezen kívül van egy fiatalabb generáció, akik már átvették ezt a pozítciót.


Van neki egy gyereke, eljár mindenféle divatbemutatóra, gálákra, partyikra. Ezek után is kap pénzt, és tök jól elvan.

márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy újra meg kellene csókolnia egy lányt. :)
márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Tegnap láttam a piacon, káposztát vett egy idős nénitől.

Egész jól nézett ki.😁

márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem mostanában nem hívott, cseten se látom online.
márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, manapság mi van vele, de arra emlékszem, hogy kamasz koromban nagyon szexeltem volna vele. Ahogy látom, még mindig egész jól néz ki :)
márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!