Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez mennyire igaz hogy Kate...

Ez mennyire igaz hogy Kate Middleton üldözte Vilmost évekig mielőtt elvette?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgattam hozzászólásokat, valaki írta hogy Kate tudatosan, évek óta készült arra hogy hercegné legyen, a szülei is tolták előre arra az egyetemre ahova Vilmos járt, és állítólag rengeteg mindent megtett, hogy felkeltse a figyelmét.


5 évig szaladt utána míg kapcsolatban voltak és egyszer szakítottak is, és Vilmos a családja nyomására vette el Kate-et.


És míg Kate 5 évig várt Vilmosra végre elvegye, addig Harry nagyon gyorsan elvette Meghan-t.


Ezek igazak? Tényleg már mielőtt Kate találkozott Vilmossal, előre eltervezte a felesége lesz?


És hogy lehet neki 5 év kellett ehhez, Meghan-t meg pikk-pakk elvette Harry?


Ha így is volt, hogy Vilmost a családja helyezte nyomás alá vegye el Kate-et, az azért furcsa, mert Kate polgári, nem nemesi családból származik, miért akarták volna elvegyen egy nem előkelő nőt?


Köszi az értelmes válaszokat.



márc. 17. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
24%

Mit vett el Kate Middleton? Vilmos szüzességét?


Én már azt sem értettem hogy angliában miért érdekel bárkit a királyi pár, pláne itthon.

márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!