Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ariana...

Mi a véleményetek Ariana Grande botrányáról?

Figyelt kérdés

Elhiszitek, hogy valóban "elszedett" egy családos férfit? Már tavaly írtak erről a pletykalapok, facebook, tiktok stb., most meg nemrég állítólag ugyanaz a külföldi pletykalap visszavonta mindezt mert hogy téves. A rajongók próbálják védeni de elég sokan gyűlölik, a yes and? száma óta még jobban.

A másik kategóriában (Szépség és divat) is olvastam, hogy sokan már nem hajlandóak Ariana parfümöket vásárolni.

Ti mit gondoltok erről az egészről?



márc. 19. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Elhiszem róla ezeket a pletykákat.
Nem hiszem el róla ezeket a pletykákat.
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet elszedni egy felnőtt embert.

Egy jó kapcsolatot nem tud egy harmadik tönkre tenni.

Felnőtt emberek úgy döntöttek, hogy egymással folytatják és korábbi kapcsolatuknak vége.

márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

A hozzá hasonló buta libák a botrányaikból tartják fenn magukat. Ebben nincs újdonság, 5-8 éve is címlapon volt a hajmeresztő húzásaival.

Elég kérdéses személyiség.

márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Világszerte tömegesen előfordul a mindennapi életben is. Semmi rendkívüli nincs benne. Hogy ő ismert ember, és megírják, attól még nem egyedi. Nem elszedi egyébként, hanem elhódítja, elszereti stb.
márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez csak téged foglalkoztat.
márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ő 1 ribi. Kinézem belőle ezt.
márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A következő dala arról fóg szólni hogy álmában végig ment rajta az NSYNC. Tudom hogy Lance Bass meleg, Ariana szexelt álmában 1 fergetegesset.
márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Mikor megszületett ethanék kisbabája még volt is náluk és fogta is a babát. Mondta a felesége ethannek. Szóval igaz hogy ismerte a feleséget és a családot is mert volt náluk utána meg összejött vele. Egyébként ugyanezt csinálta mikor naya rivera big seannal volt együtt. Akkor big seanra mászott rá, mac miller kapcsolatban volt vele is úgy jött össze. Meg legutóbb pete davidson is jegyben járt a barátnőjével mikor ari ráhajtott. Úgyhogy nem egyszeri eset. De most kijött az új albuma és azzal magyarázta az egészet hogy hát őt is megcsalta dalton. Mondjuk attól még nem értem neki miért kellett ugyanezt csinálni főleg úgy hogy ismerte ethan feleségét. Nagyon gáz az egész. Most megint kis gyenge lányként mutatkozik mindenhol hogy ő az áldozat. Akármilyen interjút ad felveszi az áldozat álcát, nincs már nyoma a nagyképűségnek ami a thank you next album reklámozása alatt ment. Én nagy rajongója voltam de nagyon kiábrándultam belőle. Az új albumát se halgattam már meg. ja meg ugye amúgy az előző zenéi is elég beszédesek elég csak a break up with your girlfriend cuz im bored ra gondolni vagy az i want it i get it. Tényleg az van amit ő akar senkit nem néz. Kifordítja a világot magából aztán még ő az áldozat mint mikor nyalogatta a fánkokat anno meg azt kívánta hogy bárcsak meghalnának a fanjai
márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!