Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A magyar kormány tagjai...

A magyar kormány tagjai mennyire élnek civil életet, mármint összetalálkozhatok pl. Semjén Zsolttal egy mozi vetítőtermében, Budapesten?

Figyelt kérdés
márc. 20. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Képzeld el, hogy ők is emberből vannak: jönnek, mennek, élik az életet. Semjénről speciel azt is tudom, hol lakik.
márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő az egyik kedvencem a kormányból.
márc. 20. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, a budira is a TEK kíséri őket, és bárhova mennek egy héttel előtte lezárja a rendőrség. Nyilván amennyi bűnt elkövettek a magyarok ellen, nem csoda hogy nem mernek a nép közé lépni.
márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Username666 ***** válasza:
Semennyire, egyik fideszes politikussal nem tudsz találkozni a hétköznapokban.
márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Egyrészt Semjén KDNP-s, másrészt én az elmúlt években már rengeteg fideszes politikust láttam az utcán, vagy a BKV-n. Köztük kettővel beszéltem is. Hogy te még egyel sem találkoztál, az valszeg azért van, mert rossz utcákban jársz...
márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!