Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a funkciója annak a karikán...

Mi a funkciója annak a karikának egyes színésznők orrában, ami olyan mint a bikákéban szokott lenni? Többeknek is láttam mostanság, ez valami új divat?

Figyelt kérdés

Florence Pugh orrában láttam ilyet több alkalommal is:

[link]

[link]

De Nikki Reednek is volt egy képen:

[link]

Ezeknek mi a funkciója? Azon túl hogy hihetetlenül ronda és esztétikátlan, úgy néznek ki tőle mint egy bika, azoknak van ilyen az orrukban. Nem értem ilyenekkel hogy képesek átszúrni az orrukat.



ápr. 19. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz a funkciója, mint egy fülbevalónak, ékszer.

Másrészt meg legalább 10-15 éve megszokott dolog, nem tudom, eddig hol éltél, hogy nem láttál még ilyet

ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt hasonló a funkciója mint a pl. a fülbevalónak de a fülbevaló hétköznapi dolog Európában míg az orrpiercing sokkal ritkább, így felkelti a figyelmet és van, akinél ennyi a célja, nálad pl. elérte.

Rossz reklám meg Madonna óta tudjuk, hogy nincs. :)


Meg olyan is van, akinek szimplán ez tetszik és ami tetszik az embereknek, azt van, hogy magukra aggatják/tetováltatják.


Lehetne még boncolgatni, pl. el tudom képzelni, hogy van, akinél ez egyfajta szűrő, ami ránézésre tudatja a külvilággal, hogy ő az extrémebb dolgokat kedveli és, akinek ez nem jön be, az már állhat is tovább, egyik fél se veszít energiát.


[link]

ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Transzcendens valójukkal segíti az eggyé válást
ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Annyira hétköznapi lett a tetoválás, hogy most ezzel lehet kimutatni, hogy nem vagy tömegember, és bevállalós vagy.
ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezt hívják septum piercingnek. Lassan gyakoribb, mint a sima nostril piercing, ahol oldalt van az orrban egy ékszer.

Ha nem tetszik, nem kell odanézni. Hidd el, nem a te kedvedért van neki. Neki ez tetszik, ez van. Vannak ennél jóval durvább ékszerek is.

Mire jó?

Mire jók az ékszerek? Mire jó a nyaklánc, karlánc? Szimbolizál valamit?

Nem. Díszek. Ennyi. Nem kell belemagyarázni mindenféle sületlenéget. Ugyan úgy egy dísz, mint egy csicsás kocsi, vagy túlárazott szuper ruha. Neki van rá pénze, ez tetszik neki, akkor ez van.

Lehet, hogy számodra ő(k) olyan(ok) mint egy bika, de ha tudnának a létezéseről akkor nekik olyan lennél, mint egy neandervölgyi, vagy még talán annyi sem. Normális esetben egy ember lennél a sok közül és roppantul carnának rá magasról, hogy mi a te véleményed róluk.

Amúgy az utóbbi két évtizedben a piercingek annyira elterjedtek, hogy nem forog már körülöttük a világ.

ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Az a funkciója, mint ami fülben is van. Stb. Ne játszd már a hülyét, te is tudod csak nem írod ki amit gondolsz, mer tiltanának...

Amúgy szerintem se áll jól a nőknek csajoknak, max férfiaknak.

ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!