Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Michael Jackson...

Szerinted Michael Jackson pedofil volt?

Figyelt kérdés

máj. 26. 21:53
1 2 3
 1/23 Kedves Vezető ***** válasza:
82%
Nem, infantilis volt, Ő maga is félig gyerek, ezért szeretett velük játszani, s.t.b. Aztán persze voltak a hate-erei, akik kihasználva ezt rámondták, halála után meg pár gyerek csinált egy dokumentumfilmet, amivel kerestek egy kis pénzt.
máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem. Tovább élt volna ha nem fogják rá.
máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Az volt.
máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán…de nem ismertem pontosan
máj. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

Hát, semmiképp sem volt olyan csodálatosan tökéletes, mint egyes rajongói istenítik. Egy kimagasló tehetség volt énekben, táncban, zeneszerzésben (?).

De az, hogy a bőrszínétől meg akart szabadulni, az súlyos lelki problémákra utal. Meg, hogy a majmát is plasztikáztatta. Sajnos. Kilógatta a gyerekét az ablakon, erről volt fotó is, ilyet sem csinál normális ember. Szerintem voltak szexuális késztetései gyerekek felé is, de ez inkább a lelki rosszullétéről szólnak, arról, hogy a pénze ellenére sem volt boldog, nem volt jól. Ez a határtalanság, ez elég kattant volt benne. El tudom képzelni, hogy szexuálisan is bántalmazott gyerekeket (bár ez is bántalmazás), igen. De lehet, hogy megelégedett a simogatásukkal, sima együtt alvással. Ettől függetlenül nagy művész volt.

máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
6# a mármint hogy maga az ilyen simogatás is bántalmazás, a végén elrontottam.
máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt csak o es a gyerekek tudjak
máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt az, kitalálták róla hogy lejárassák + pénzt keressenek vele. Bíróság mondta ki hogy hazugság amit abban a filmben állítanak. Szent volt? Nyilván nem. De pedo se volt.
máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor fogjátok még ezt a kérdést feltenni ide ahelyett, hogy utána néznétek a vádlóknak?"Folyamatosan azzal vagytok, hogy Michael ilyen meg olyan volt, de arról fogalmatok sincs, hogy a vádlói milyenek voltak valójában.Érdemes lenne belehallgatni ezekbe a podcastokba


Például itt van ez a rész: [link]



17:25 A fogvatartás vádjával kapcsolatos tanúvallomások


52:44 Az "alkohol adása kiskorúnak" váddal kapcsolatos tanúvallomások

máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!