Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről? Lady...

Mi a véleményetek erről? Lady gaga valóban a sátán megnyilvánulása?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 24. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Közönséges, provokatív, sikerhajhász ( de a kurv@ságán keresztül), olyan jellemtelen figura, akit azért állítanak a tinik elé, mint példaképet, mert az ilyen és hozzá hasonló karakterű nők érvényesülnek a leginkább manapság.
2010. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
nem hiszek az ilyen sátános dolgokban, lady gagát magát nem szeretem, csak a zenéjét.
2010. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Én sem hiszek a sátános dolgokban, meg tőlem aztán mutogathat bármilyen vallási vagy akármilyen szimbólumot burkoltam, hogyha nem mellékel mellé nekem kepét és pár soros leírást, hogy mi az, akkor fogalmam sincs, hogy mit mutat és őszintén szólva nem is érdekel. :D Klipeket amúgy sem szoktam nézni, csak a zenét hallgatni. :) De az tény, hogy gaga ritka ocsmány fejjel rendelkezik még néha sminkel is, nemhogy anélkül, szóval annyi igazság lehet, hogy ördögien ronda. :D
2010. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*képet
2010. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem ismerjük ezeket a szimbólumokat, de akiknek kedvence lesz lady gaga azok ezt is iádni fogják. Észre sem vesszük hogy átmossák az agyunkat, lebutítanak, és úgy írányítanak, ahogy akarnak.
2010. nov. 24. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ti olyan hülyék vagytok, mint aki ezt a cikket megírta. Komolyan mondom, ez már tényleg nevetséges. Sok szabadidőtök lehet.
2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha már így témánál vagyunk, ajánlom figyelmedbe ezt a kis videót:


http://www.youtube.com/watch?v=iwJX4y4FfFE

2010. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak hogy rávilágított ő is arra amit mondani akartam.
2010. nov. 25. 09:16
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném.Egyszerűen egy jó hangú termék.A klipekben szereplő mutogatásokért,szimbolikáért,meg a mögötte álló producerek a felelősek.Centire megtervezett és kiszámított az egész.A polgárpukkasztás is.
2010. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kagemusha ***** válasza:

:O

Egyre alacsonyabb az a bizonyos kerítés...

2010. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!