Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én tartom igazságtalannak...

Csak én tartom igazságtalannak hogy Veca kiesett? :S

Figyelt kérdés
Szerintem Norbinak már rég ki kellett volna esnie, Veca nagyon nagy tehetség, legalább 1 óráig sírtam mikor hallottam hogy Veca számára az X-Faktor véget ért. Remélem hallok még róla, nagyon megszerettem. Nagyon szeretném személyesen is megismerni. :)
2010. dec. 11. 23:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
szerintemis Norbinak kellett volna. én nem láttam a párbajt mert amikor meghallottam hogy ki párbajozik mondtam hogy én nem nézem és bejöttem gépezni.
2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak Te tartod annak. Én nagyon szeretem Norbit, de így nem igazságos az élet. Ma nem akartam ekkora veszteséget látni a műsorban.


De. Én nagyon bízom benne, hogy a Geszti Péterrel karöltve nagyobb karriert fut majd be, mint a nyertes. Ahogy említette is, csak a héten hárman keresték fel együttdolgozás ügyében.


Áhh.. mostmár azt sem tudom, kinek szorítsak..

2010. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Igazságtalan de ez a Sóbiznisz.


Tanuld meg, hogy


-mindig a szerencsétleneket sajnálják-nekik nyomják a szavazatot(lásd szíj melinda, utassy árpi, tabáni)

-sokkal több a női szavazó, sztem úgy 80%...minek oda egy nő, ha 3 hímet betehetnek és dől nekik a lé



Norbinak tehetsége van...egy dolog: sómen...de ennyi, csillagban jobb lenne mint az xben...de ez van...ne úgy nézd a műsort, hogy a tehetséges kell, hanem, hogy az, aki szép vag szerencsétlen!

2010. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
Pff, annak már hamarabb ki kellett volna esni, gondolom eddig is csak az apja pénze tartotta bent!
2010. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szerettem Vecát, ezért én nem bánkódtam, de tehetségileg úgy gondolom most Nikolasnak kellett volna kiesnie. Én Csabának szurkolok, isteni az a hang :):)
2010. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Nikolasnak? Van-e eszed?
2010. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi, ízlések és pofonok. Szeretem Nikolast, de a többieket jobban :)
2010. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

Norbinak kéne nyernie mert jófej és jobban megérdemli mint Veca.(lásd az apja által ismert stb. eleve be se engedtem volna az x-faktorba)


Nikolas pedig nem magyar tehetségkutatóba való. És rettentő nagy szégyen lenne ha ő nyerne. Magyar műsorban magyar embernek lenne ésszerű nyernie.


Csabáról nincs úgy kikötésem tőle sem sajnálom a nyereményt. De mondom vagy Csaba v Norbi.

18/F

2010. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy kit szeretsz és kit nem, már nem a "tehetség" kérdése. Erős öngólt rúgtál haha
2010. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, de a tehetség is szubjektív. Én tehetségesnek tartom Norbit és minden versenyzőt, de úgy gondolom, hogy a 4. helyen Nikolas áll. Ez nem jelenti, hogy ő nem jó, csak azt, hogy szerintem a többiek jobbak.
2010. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!