Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én tartom igazságtalannak...

Csak én tartom igazságtalannak hogy Veca kiesett? :S

Figyelt kérdés
Szerintem Norbinak már rég ki kellett volna esnie, Veca nagyon nagy tehetség, legalább 1 óráig sírtam mikor hallottam hogy Veca számára az X-Faktor véget ért. Remélem hallok még róla, nagyon megszerettem. Nagyon szeretném személyesen is megismerni. :)
2010. dec. 11. 23:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is igazságtalan, Norbinak kelett volna mennie. Vagy esetleg Nikolasnak. Ő mindig ugyanolyan, nem mtuat újat.. bár ez Vecára is gyakra igaz, de neki legalább jobb a hangja.

De hát... Amilyenek a tehetség kutatók a végén Norbi nyeri meg...

Azért... Hajrá Csaba...

2010. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
egyebkent szerintem Veca volt itt a legtehetsegesebb, Norbi meg rohadt nagy arc, de a Non Stop-os sracok is azok voltak, viszont se Norbinak, se a Non Stoposoknak nincs hangja.
2010. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nana, a Non Stopnak volt hangja. Hallottátok milyen összhangzatokat csináltak a végére? És az a top-on volt. Baromi nehéz dolguk volt, ők vállalták a legnehezebb szerepet és nagyon jól helyt álltak.
2010. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Ja, hát igaz, hogy magyarul beszél és eredetileg magyar, de mivel Szlovákiában élt, már nem jöhet be..végül is. Hülye vagy.
2010. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%
Komolyan elhiszitek, hogy ezek az emberek tehetségesek? 12 egy tucat belőlük. Az összes.
2010. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te nem vagy tehetséges, még nem kell leszólni azt, aki az.
2010. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Osszhang volt, ok, de kulon-kulon egyik sem volt igazan marhajo enekes...
2010. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

Máshol már leírtam,de Vecának kellett volna nyernie. Ő volt az egyetlen,aki mindig jól,de többször felette teljesített. Ilyen egy porfi. Király L. Norbinak nem tetszik a hangja és szerintem is úgy képzi,hogy tönkrevágja,hiába a show.Nikolas nagyon egyformás és biztonsági éneket játszik. Csaba sokat fejlődött szerintem most neki kéne a fiúk közül nyernie,de Vecától fényévre vannak. Amúgy Veca párbajos számában olyan mély hangot is megmutatott,amit eddig nem is hallottam tőle.

Veca profi.

2010. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát ha az apja pénze tartotta bent, akkor most nem esett volna ki, és akkor ennyi erővel már a csillag születiket is megnyerhette volna. :S Én nagyon sajnálom Veca kiesését. Ő volt az aki tényleg megérdemelte volna a győzelmet. :)
2010. dec. 12. 08:48
 20/25 anonim ***** válasza:

"Azért, mert te nem vagy tehetséges, még nem kell leszólni azt, aki az."


Tehetséges vagyok, csak másban. Örülök, hogy sikerült 2 mondatból véleményt alkotnod rólam.

2010. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!