Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én tartom igazságtalannak...

Csak én tartom igazságtalannak hogy Veca kiesett? :S

Figyelt kérdés
Szerintem Norbinak már rég ki kellett volna esnie, Veca nagyon nagy tehetség, legalább 1 óráig sírtam mikor hallottam hogy Veca számára az X-Faktor véget ért. Remélem hallok még róla, nagyon megszerettem. Nagyon szeretném személyesen is megismerni. :)
2010. dec. 11. 23:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

A reklám, az ismertség megvan Vecának. Nem biztos, hogy ha korábban kiesett volna, a nevét ennyien megjegyzik.

Nekem nem tetszett/tetszik, orrhangon énekelt tegnap is, pedig már szólt a zsűri érte, mert tud másképp is énekelni. Azzal együtt egy éneklésétől sem aléltam el, mert nem előadott, hanem elénekelt egy dalt. Mozgás, tánctudás sehol, csak a hang, amit ha csak hallanék, nem tudnék beazonosítani, mert semmi egyedi, különleges nincs benne.

Nekem is lenne kérdésem: X-fakor ide, vagy oda. Volt valaki már világsztár Magyarországról? Úgy, hogy itt él, itt dolgozik? Szerintem ebből sem lesz semmi. Akik külföldre mentek karriert építeni, azokból lettek világsztárok, vagy világhírű emberek. Akármelyik művészeti ágban, vagy tudományban dolgozhatnak. Innen még senki nem lett világsztár, és nem is lesz. Sajnos.

2010. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Vecának kellett volna megnyernie!!
2010. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
6%
Én örülök, hogy végre kiesett!!!:))))))))))))))))))))))IDEJE VOLT!
2010. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

nem csak te.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

amúgy nem igazán hiszem, hogy ő "tehet róla" hogy az apja mennyire van tele pénzzel. ha rosszul tudom, javítsatok ki.

2010. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
egyébként azért énekelt orrhangon sztem, mert állítólag orrsövényferdülése van bár lehet, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz, de ilyen az énekhangja, a tanácsokat általában megfogadja, tehát ha tudna másképp is énekelni valszeg nem énekelne orrhangon :)
2010. dec. 25. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!