Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki regisztrálta magát a...

Ki regisztrálta magát a Twitteren?

Figyelt kérdés
Miért jó vagy miért rossz?Mit szoktál ott csinálni?
2011. jan. 7. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Június óta használom a twittert és nagyon szeretem. Elsősorban azért regisztráltam mert érdekelt egy -két külföldi sztár és őket követhetem így,de így idővel nagyon jó társaság alakult ki. Kiírom ha valami fontosabb dolgok csinálok,ami esetleg érdekes lehet,vagy a véleményem egy adott zenéről,filmről,de beszélgetni is szoktam a többiekkel. Mondjuk nem szabad túlzásba vinni,mert sokan még azt is kiírják h épp vc-znek vagy nem tudom,az már azért zavaró és ha idegesítő vagy elveszted a követőidet,viszont ha passzív vagy ,akkor is. :D Érdekesnek kell lenni,hogy érdemes legyen követni.
2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindezt magyarul,vagy angolul teszed?Perfekt beszéled az angolt?
2011. jan. 7. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát főleg magyarul,de vannak külföldi követőim ,meg én is követek külföldieket ,ill. ugye hírességeket úgyhogy szükséges egy alap angol tudás. Enyhe túlzással sem vagyok perfekt ,sőőőt ,de ezen a szinten boldogulok.:) Érteni mindig értem,azon kell néha gondolkoznom hogyan válaszoljak ha nekem írnak ,de nem okoz gondot ,mert mint mondtam nem kell nagy angol tudás hozzá. Ha olyat írok ki ,amit akarom hogy értsen mindenki akkor angolul.:)

De a twitternek van a magyar része a yamm,ahol minden magyarul van így könnyebb annak aki nem tud angolul.:)

2011. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta,hogy felregisztrálom magam(bár nem tudom hogy kell)csak úgy....hogy kiprobáljak valamit amit még soha(az iwiw-en is a fiam nevén vk).Csak,hogy megnézzem jó vagyok-e ebben a dologban.És így talán az angol tudásomat is fejleszthetem.

Butaság lenne?

2011. jan. 7. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a tiéd a másik kérdés is?:D Mert akkor nem írom le megint,én írtam ahhoz is :)
2011. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is észre vettem a hasonlóságot....de én vk.Tök rendes vagy,hogy válaszolsz.
2011. jan. 7. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok,csak akkor maradjunk ennél a kérdésnél,mert így egyikünknek sem kell ide-oda ugrálni :D Nyugodtan kérdezz,ha tudok szívesen válaszolok.:)
2011. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tolakodó lenni.De....Hogy is kell oda regisztrálni?Találtam egy oldalt ahol valami magyarázatfále van róla.Nem kell a pontos lépés menet,csak úgy nagyjából.
2011. jan. 7. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Volna még kérdésem,csak nem tudom,hogy tegyem fel neked.Gondolom ha majd lesznek konkrétumok,ha már belevágtam,majd még kérdezek.
2011. jan. 7. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
én wagyok :) claudyalove1
2011. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!