Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy is vannak ezek a cikkek...

Hogy is vannak ezek a cikkek a sztárokkal a cosmoban?

Figyelt kérdés

pl a mostani cimlapján Shakira van és az a kép ami a cimlapon van, azthittem azt ők csinálják, de egy másik újságban is ez van. akkor h is van ez?

meg a sztárokkal is ők mennek el interjúz készíteni? vagy megveszik az amcsi ujságokbol a cikkeket és leforditják?


köszi


2011. jan. 20. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
és pl tök rágiek a cikkek: a mostani Shakirás is, h most készül a turnéra, mikor már decemberben befejezte xd
2011. jan. 20. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden amerikából fordítás. A joy német ből fordít. A legviccesebb mikor magyarként probálnak eladni német/amcsi arcú embereket. oda van írva hogy Márk, Lujza. A cosmonak alig van köze a magyar valósághoz, vegyél inkább ELLE-t az sokkal f.szább.!! és magyar, mint állat!
2011. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

igazából egyiket sem szoktam megvenni, csak most megvettem a cosmot a címlep miatt

2011. jan. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!