Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol láthattuk VV Zsófit...

Hol láthattuk VV Zsófit korábban a médiában?

Figyelt kérdés
VV (Szabó) Zsófi már a beszavazóján nagyon ismerős volt, tuti h valahol már feltűnt korábban.
2011. jan. 22. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom :/ nekem nem rémlik h láttam már :)
2011. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak emlékeztet valaki másra. Aki szerepelt már korábban a médiában, az már mind napvilágra került, róla pedig nem derült ki ilyen.
2011. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
egyszer a neten találtam egy cikket, amiben megemlítettek pár VV4 szereplőt akik már voltak a médiában, és ott volt a zsófi neve is.. de hiába kerestem rá, nem találtam semmi konkrétat :/
2011. jan. 22. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
hogy hol volt? a béka segge alatt:D:d mondjuk most is olyan mintha ott lenne..:D:D
2011. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy Zsófi együtt járt valami rtlklubos zenekar (talán akik az élő műsorokban adják a zenét, tényleg nem tudom) egyik tagjával. Azt nem tudom, hogy ettől mennyire ismert az arca, de a tv-s ismeretség megvan.
2011. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem láttam őt a médiában,bár a villában se mutatják túl sokat.Én sokáig azt se tudtam,hogy hívják,ha korábban fel is tűnt valahol,biztos nem volt olyan lényeges dolog,mivel nem emlékszik rá senki...
2011. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viván szerepelt egyszer valamelyik műsorba, Vivatrendbe talán.
2011. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt a Vivás megoldást elképzelhetőnek tartom... de lehet h inkább a Randikommandóban..
2011. jan. 23. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem ezután sem láthatjuk majd. Egy vinnyogó, idióta, tipikus mai hülye p.csa, ez a véleményem róla. Egyébként nem áll tőle távol a szar kavarása sem. Remélem a VV után többet nem kell nézni majd...
2011. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem amire Te gondolsz az ez lesz!


http://www.youtube.com/watch?v=XYRinCDZxAo


Ha nem akkor bocs!:)

2011. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!