Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Molnár Nagy Ő Anikó már...

Molnár Nagy Ő Anikó már megint mit keres a médiában?

Figyelt kérdés
Állandóan azt nyilatkozta, hogy hagyja már őt békén mindenki, nyugodtan szeretne élni, most meg az összes újság(bulvár) vele foglalkozik, megjött Amerikából (kit érdekel?)Ma este a Hajdú műsorában is "kitárulkozik". Mi van? Hiányzik a nyilvánosság? Ha nem tud meglenni a nyilvánosság nélkül, akkor nem kellene hangoztatni, hogy a média tönkretette az életét. Ebből él nem????
2010. máj. 8. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De. Szánalmas egy nő.
2010. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akárcsak Kiszel Tünde! Egyikük sem ért semmihez,mégis mindig képernyőn,illetve cimlapon vannak! Kit érdekelnek????
2010. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

És megélnek belőle, nem is rossz életszínvonalon! Ezt sem tudja bárki megcsinálni! Szánalmasak, de mindenből pénzt keresnek, nem keveset.

Hogy engem senki nem akar egy műsorba sem hívni! Én is elmondhatnám, milyen nehezen élünk, hogyan hatott ránk a válság, ki lett depressziós a családban, kit-mivel kell kezelni stb... Mint ahogy rajtam kivül nagyon sok nő elmondhatná mindezt. De ránk nem kíváncsi senki. Rájuk sem, és mégis. Nem értem én ezt az egészet. De valamit kell, hogy tudjanak, hogy csak a létezésükből megéljenek.

2010. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utálom.
2010. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!