Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is most járatta...

Szerintetek is most járatta le magát Szíj Melinda?

Figyelt kérdés
A tegnapi Frizbi-ben nagyon kínos volt a viselkedése.
2011. febr. 7. 15:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nem járatta le magát, csak az egyéni véleményét mondta el:) ami nem áll nagyon messze az igazságtól ,sőt..
2011. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek...

Hajdú messzire megy, nagyon sokszor,nem csak most. Ez a kis nő bevágja a durcát, még abból is műsort csinál!


És azt merik állítani, hogy micsoda csodálatos dolog, hogy egy szatyornak a reklámarca.!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ


Melinda érzi, hogy kínos ez, ők meg meg akarják magyarázni neki, hogy ez milyen jó!

A gyerekei is szégyenlik már szegénykémet!


Én is cikisnek találnám, és leégne az arcbőröm, ha Édesanyámról (aki a való életben oratóriuménekes) szatyrot neveznének el.

Kivéve mondjuk egy Armani modellt.

2011. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Viszont abban totál igaza van Hajdúnak, és én is ezt mondom, hogy egy ilyen személyiségű embernek, nem kellett volna indulnia egy tehetségkutatón!


A reflektorfénynek örülni kell, nem elbújni előle!

Ha már valaki kiáll a színpadra!

2011. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ui.:

megint én :)

azért a vége gáz volt !

Ha Hajdú bocsánatot kér, az nem semmi :D:D:D

2011. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A szatyor meg a kék kardigán, a görnyedt testtartása, ugyancsak minden adandó alkalommal a kiraktba tett hullasápadtságával ez a nő szándékosan provokált, nem volt hajlandó alkalmazkodni szinte semmihez egy toptrendi "divat"műsorban (Megasztár, nem Csillagszületik, ahova mindenféle stílus, produkció jó. Ő ezzel a többiektől eltérően megteremtett egy igazán figyelemfelkeltő image-et magának, szándékosan. Ettől ő sokkal érdekesebb bizonyos szempontból, mint a többiek, igaz sokkal támadhatóbb is. A többieknek hozzá képest 0 az image-ük. Nézhetné a jó oldalát is! Most felvett egy másik ruhát...Nem most kellett volna először, őszintén, ha ezt ki akarta volna egy ici-pici hangyányt is védeni... Nem, ő provokált, most meg ő van megsértődve?!
2011. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"A szatyor meg a kék kardigán, a görnyedt testtartása, ugyancsak minden adandó alkalommal a kiraktba tett hullasápadtságával ez a nő szándékosan provokált, nem volt hajlandó alkalmazkodni szinte semmihez egy toptrendi "divat"műsorban"


Látod erről beszélt Melinda. Azért , mert azt gondolod, hogy megtartotta magának ezt ,hívhatjuk úgy, hogy image, a kék kardigánt meg a szatyrot, akkor provokált? Szerintem meg pont hogy ezzel tartotta magát meg egyéniségnek. Ebből nem azt a következtetést kell egyenesen levonni, hogy direkt provokál vele.

2011. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Jah...

Ha sokáig g.ciznek vele öngyilkos lesz, mint sok más nem megértett művésze a világnak.

Sajnálom szegényt, Hajdú meg Josi ketten egy ellen :O

Sok volt ez neki, azt hiszi, összeesküdtek ellene.

Pedig josi nem, hajdú meg röhög magában, mint általában :)

2011. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

bevásárló szatyor=igénytelenség

mindig ugyanaz az agyonhordott ruha 1 emberen=igénytelenség

görnyedt testtartás=igénytelenség

nem egyéniség, ha már úgy vesszük

Nem megyünk ezekkel Oprába=nyilvánosság elé

2011. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én nem bántom, csak szánalmat érzek...

És ez azért durva, mert az emberek nem ezért szavaztak rá.

Talány ez a nő :O

2011. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

A görnyedt testtartásban egyetértek.

A többivel nem. Mert ha neked megtetszik egy pulcsi és a másiknak nem mi alapján fogsz dönteni? Én sem bégetek együtt a nyájjal, mert nekik az tetszik ami nekem nem. És nem érzek szükséget arra, hogy megváltoztassam a véleményemet.

A bevásárló szatyor sincs gond, van akinek ez tetszik.

Operába meg gondolom Melinda sem menne egy ilyen felsővel és a szatyorral. Azért ennyire igénytelennek ne nézzük, csak mert van egy megszokott ruházata.Gondolom nem mindig ebben van éjjel nappal.

2011. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!