Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem kezd unalmas lenni...

Csak nekem kezd unalmas lenni Rihanna evvel a túlzott szexuális táncaival, meg a provokativ öltözködésével?

Figyelt kérdés
Én régen annyira szerettem,most pedig utálom....Meg a koncertjére se akarok már menni...:(
2011. febr. 21. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik...
2011. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na akkor te gondolom fiu vagy....:)
2011. febr. 21. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálná ezt, senki sem törődne vele. Ő is "nagylány" akar lenni.
2011. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nő vagyok. Ja és olyan hajlamaim sincsenek. Egyszerűen csak tetszik.
2011. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Annyira fárasztó, hatásvadász és elcsépelt az egész "termék". A legkevésbé sem "szexis", inkább csak lotyós.

f29

2011. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem már az nem tetszik,hogy minden számában üvöltözik.Elfogytak a szép hangok,csak a kiabálás.

A ruháival nincs bajom,még mindig jobb az a stílus,mint a Gaga-é!A What's my name-be olyan ruhákban van amit simán megveszek a helyi durkálósba.A tánca is átlagos feka tánc.

2011. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
en is megutaltam,tul sok lett,eleinte nagyon kis aranyos lett de most ugy viselkedik mint egy k...va,a haj szine is borzalmas egy alig 23 eves lanyhoz
2011. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

az a baj hogy erre van igénye az embereknek(legalábbis a többségnek)


csak 1 példát mondok, nem is kell messzire menni: ValóVilág...

azt nézik emberek hogy pár nyomoronc megjátsza magát, és uuuuh mi lesz holnap már várom :S:S:S


-.- szóval erről ennyit a hülyékre, a k..vákra meg a hasonlókra van igény


amúgy nem tudom, nekem semmi bajom rihanna-val, bár régebben nekem is jobban bejöttek a számai meg minden

2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem sem tetszik, de nekem ez a kisse rapes beutes sosem jott be. De az elejen jobb volt. Hat, tudod, kinotte magat a leany.
2011. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is k*rvás. :D
2011. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!