Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell irigykedni (rosszin...

Miért kell irigykedni (rosszindulatúnak lenni) Rubint Rékára?

Figyelt kérdés
Én 20 kg-ot híztam,mégsem zavar,hogy ő keveset.Nem filózom rajta,vajon miért lett 2,7kg a gyerek (enyém 2900g volt)ahogy a bulvárnak sem hiszek.Sok boldogságot,és egészséget kívánok nekik.Másnak miért fáj ezt kimondani????
2011. márc. 14. 21:30
 1/4 anonim válasza:
68%

Mert te annyira különb vagy mit mások...

Valami ilyesmit szerettél volna hallani?!? Miért kell egyáltalán ilyen kérdést feltenni, mikor csak vitát nyitsz vele?

Nekem a világon semmi bajom RR-val, sőt kifejezetten kedvelem. De a 6 kiló, egy olyan nőnek, akin egy deka zsír nincs, igenis kevés! És nem feltétlenül a baba miatt, mert a természet ezt csodásan megoldja: a baba mindent megszerez az anyucitól, ami neki kell. Így viszont Réka kizsákmányolja a szervezetét! Teje meg sztem tuti nem lesz, mert azt vmiből át kell alakítani, de a semmit nem lehet! De ez az ő dolga! Szerintem butaságot csinál! Ha 3 kiló zsírt engedett volna magára, senkit se izgatna dolga, talán teje is lenne, és nem zuhanna össze szülés után. De ő így akarta, ennyi. Én nem bírálom, csak én magam nem így csináltam/csinálom. Ettől még őszintén örülök a babájuknak, és sok boldogságot kívánok:)

2011. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval. Igaza van.
2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Őszinte leszek, nekem közömbös a téma. Viszont! Ott szült, ahol én is. És bizony nekem is felajánlották, hogy idő előtt kiveszik a babát, csakhogy könnyebben visszanyerjem az alakom. Természetesen nem éltem a lehetőséggel. Félre értés ne essék, nem állítom, hogy ő igen!

Viszont azon én is elgondolkodtam, hogy harmadik baba, miért születik ilyen kicsi súllyal, egészséges életmód mellett.

De mivel ismerjük a bulvárt, én már nem vonok le következtetéseket. Az igazságot nem írják (szinte) soha, mert az nem érdekes!

Így én, mint minden babának, és anyukának csak a legjobbakat tudom nekik is kívánni!

2011. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már egy másik kérdésnél leírtam a magam esetét. 36,5 évesen szültem a második lányom, szeptemberi, tehát a terhesség legjava a nyári kánikulában ment. Összesen 2,75 dkg-ot híztam a 9 hónap alatt, mikor hízásra hajlamos vagyok. A nagy melegben csak zöldséget, gyümölcsöt ettem, semmi nem esett jól. Hideg gyümölcsleves, mindenféle párolt zöldség, de sem hús, sem kenyér nem esett jól, csak a rozskenyér, az is illata miatt. Egészséges kislányom született 3100 grammal, 52 cm-rel. Majdnem császározva lettem, de szerencsére megszületett simán, bár nagyon sokáig vajúdtam. 10 hónapig szopott, rengeteg tejem volt, alig vártam sokszor, hogy megéhezzen, mert feszített, de nagyon. Aztán egyik napról a másikra nem kellett a cici. Mondjuk nem is sopánkodtam, mert a fogacskáival igencsak tudott harapni.

Az elsővel 12 kilót híztam, és 2 hónapig volt elég a tejem.

Na, ebből aztán lehet következtetéseket levonni? Nem.

Viszont kívánok Rékának, Norbinak sok boldogságot, és a picinek jó egészséget. Szeretem őket, nem tehetek róla.

2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!