Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Michael Jackson...

Ki szereti Michael Jackson most? Es miert? Ki szerette halala elott is? Es miert?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem szerettem, most se szeretem és nem is tervezem, hogy szeretni fogom...:) Nem tetszik a zenéje és pont
2011. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Halála előtt is voltak számai, amik tetszettek, de nem voltam kifejezetten fan.Aztán amikor meghalt egész nap az összes zenecsatornán (vagy 8-on kb.) Jackson ment, azt is hallgattam és rájöttem, hogy qva sok jó zenéje van.

Miért szeretem?Mert tetszenek a zenéi.

2011. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor sem és most sem szeretem
2011. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Halála előtt is nagyon tetszett a zenéje, és most is. A legjobb száma szerintem a Dirty Diana, örök kedvencem.
2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A halála előtt nem szerettem, de tetszettek pár száma.

Amikor meghalt, sokat adták a zenéit és nagyon megtetszett, és mostanában is hallgatok tőle számokat, mert tetszik a hangja és a zenéje:)

2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tetszett-
2011. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A halála előtt is nagy rajongó voltam akkor mikor meghalt mintha én is kicsit meghaltam volna! Minden nap meghallgatom valamelyik lemezét és sokat gondolok rá! IMÁDOM!!!!!! Látom valakik írtak kedvenc számot is az én kedvencem a Give in to me!
2011. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Huh, akkor vannak olyanok is, akik nemszeretik... Azt hittem mindenki szereti, mert mindenki csak ot enekli, halgatja. En is szeretem, vannak jo zenéi, meg jo a hangja, de nem vagyok oda erte. Csak arra voltam kivancsi, hogy igyx osz-visz menyire szeretik ot.


Es meg arra is kivancsi lennek, hogy a tanc, amit o tancol, az menyire jon be nektek? Szerintetek jol tancol, vagy csak olyan bénán

2011. márc. 21. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerettem míg élt, de igazából a halála után jöttem rá, milyen tehetséget veszített vele a világ. Zámbó Jimmyvel is ugyanígy voltam. M.Jackson mozgása eléggé egyedi, kevesen képesek azt a mozgástechnikát leutánozni, amit mellesleg egy-egy koncerten komoly meló lehetett végigcsinálni. Ennek ellenére a párzó mozdulatok a táncban nekem nem tetszenek.
2011. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A halála előtt nem igazán törődtem vele:D Amikor néha hallottam tőle egy-két számot, elkapcsoltam a TV-t/rádiót, nem jött be. Aztán egyszer Megasztárban meghallottam a Billy Jeant Király Viktor előadásában, és tökre tetszett. Aztán rákerestem pár számra, és találtam egy csomó jót. De az 1/20-a sem tetszik a számainak, max. 10-15 szám:) Billy Jean, They Dont Care About Us , Beat it, Bad stb.
2011. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!