Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki megy vissza a...

Szerintetek ki megy vissza a Villába? Éva vagy Gigi?

Figyelt kérdés

XXD

Unatkozok na :D


2011. ápr. 2. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"De azt mondta Buci...... hogy pár százalék a különbség... -.-"""...."


akkor is azt kell neki mondania, ugyan is a RETE-KLub szerint munkaköri KÖTELESSÉGE!, ha az arány 90/10%-o állna, mivel a LÉ a TÉT!, már-mint az, hogy a lehető legtöbb pénz behajtani, a dolgozó, egyszerű, buta csóró nép sms-ei által!

(az pedig, hogy át tették, már most vasárnapra, NEM volt a RETE-Klub előzetesen publikált tervei között. A nyílvánosságra hozott híradásaik szerint, csak május 1-től, a már kialakult végső hármas döntőt tették volna vasárnapra.

"...Valószínű, szombat délutánig, még olyan kevés számú sms érkezett, hogy jobnak látták elhalasztani a döntést, vagy egy másik verzió: NEM az a "versenyző" vezeti az sms. szavazati listát, aki a RETEKlub további érdekeinek megfelelne, és bizakodnak, hogy az arány, még megfordulhat..."

(bár lehet, hogy ez csak egyéni véleményem, bizakodjunk, hogy később sem derül ki /borul a billi, már nem először a kultúrcsatornánál/, hogy nekem volt igazam)

2011. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát igen. Én nem vagyok az a szavazós típus xD

Hát, ha ez van.. :S Inkább az Éva!

Ha tényleg úgy van ahogy te mondod, akkor az Rtl Évát juttatja vissza a villába, mert tényleg ő csinálj a a show-t

Gigi, meg egy takarító robot, aki azt várja, hogy majd, mindenki nyalja a s.ggét, mert Ő bezzeg takarít.. Szerintem ott mindneki azt gondolta, hogy Gigike, önszántából csinálta, nem azért, hogy majd viszonyozzák a többiek :D Gigi NAGYON jól érzi, hogy egy senki a villában, mert ez így is van, nagyon jól érzi :D Éve meg aztán fergeteges :) SZERINTEM! :D Megmondja a saját igazát, őszinte, saját magát adja, lehet rajta röhögni :D A Katonai hét is olyan unalmas volt, de hála istennek Éva hozta a formáját, de amúgy ha belegondoltok, milyen lapos lett volna az az 1 hét, ha Éva nem "hisztizik" :D Én nem néztem volna :DD xD Jó persze, neki is vannak rossz tulajdonságai, eléggé öntörvényű, dohányzik, és csúnyán beszél, de hát most na... akkor sem egy rossz r*banc, nem a testéből él... mint Gigi, aki még ha kimegy is folytatni fogja (Y) OKÉ :D XD

2011. ápr. 3. 18:33
 13/13 anonim ***** válasza:

montam, hogy nyomjátok az sms-eket!!!!

[link]

Nagy sz@rban van haza...

2011. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!