Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon melyikük lesz sikeresebb...

Vajon melyikük lesz sikeresebb? Látjátok a különbséget?

Figyelt kérdés

Adott egy Erdélyi 14 éves elképesztő hanggal megáldott fiú, akin látszik hogy mennyire normális,őszinte.

http://www.youtube.com/watch?v=FkJsoUD2sVU


ezzel szemben van egy gyerek,akinek semmi hangja nincs, beképzelt a semmire és a szexuális hovatartozásáról ne is beszéljünk:

http://www.youtube.com/watch?v=cUenXhQabcI


elég durva hogy volt:715.441 ember ami megnézte:S


2011. ápr. 16. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

sp azt cinálja amire nagyobb a kereslet. ergó ő több pénzt fog keresni és többen fogják ismerni.


gazdaságtan

2011. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Megpróbálom érthetően, és civilizáltan elmondani.

sp nem meleg. Én is utálom, mert egy sz*r ember. De hetero.

Egyébként miért zavar, ha valaki homoszexuális?

2011. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 korzika válasza:
61%

Nem szeretem SP-t de nem azért mert lehet, hogy nem hetero, hanem a stílus amit képvisel tőlem távol áll, meg az a beképzeltsége se tetszik de jelenleg a hangja jobb mint az elsőnek. Képezni kéne az elsőt, hogy ne legyen olyan recsegős meg bántó a fülnek, de amúgy jó lesz majd.

Jó neked, ha egy videóból le tudod szűrni, ki normális meg őszinte, meg hetero vagy bi vagy meleg nekem nem menne, lehet az első se hetero.De mit számít a nemi orientáció?

Mondjuk Máté Péter se a stílusom.

2011. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem SP zenéje nem jön be, sőt maga az ember sem. Szörnyű, nem is azzal van problémám hogy meleg e , hanem azzal hogy most ezzel a belinkelt klipjével próbálja ezt a hírt ellensúlyozni.

A László Attila pedig szerintem sikeres lesz, teljesen mindegy hogy nyer e vagy sem. Bár szerintem nagy esélye van, mint azt a zsűri is hangoztatta. Én szurkolok neki. :D

21/L

2011. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
A zeneiparban az tud sikeres lenni, aki megfogja azt a réteget, aki a leginkább nyitott az új zenére ( azon belül is a pop zenére, meg a ma divatos mindenféle disco förtelemre): ezek a fiatalok, sőt inkább a tinik ( ők járnak koncertre, ők veszik nagy számban a lemezeket). A tiniknél nagyon fontos a külső. Egy srác, aki tetszik a tini lányoknak és valamennyire tud nyekeregni+ van egy stylist mellette sokkal sikeresebb lesz, mint egy egyszerű kinézetű, egyszerű fiú, aki egyébként nagyon jó hanggal van megáldva.
2011. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Először is, utálom SP-t, meg a többi ilyen kis médiasz.rt.

De.. Azt csinálják amire kereslet van, amire kíváncsi a sok kis tini p.csa, ilyen a mai fiatalság nagy része (hálistennek az én környezetemben nem). Egyébként meg nem a semmire büszke azért, sok mindenhez ért, pl fotózás, hogy hozzak egy másik példát Justin Bieber is tud zongorázni, dobolni, gitározni és énekelni is, csak gyerekhangja van és b.zi számokat írnak neki, mert az kell a népnek. Úgyhogy nem feltétlen ők a hibásak, hanem a társadalom. Mégegyszer megjegyzem, ettől függetlenül utálom mindkettőt, de akik hallgatják azokat mégjobban.

2011. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk az elképesztő hangú 14éves mutál egyet, lehet kevésbé lesz elképesztő.


Amúgy én nem szeretem SPt de azt nem értem, hogy miért fáj másnak, hogy egy csomóan szeretik, meg jól megy neki a szekér. Valamit krva jól csinál. Fáj, hogy te nem? Ja, ja persze, inkább halnál éhen a híd alatt, mint stb. Hogyne, tudjuk, tudjuk.

2011. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

jó de sp nem is néz ki jól!!sőt kifejezetten csúnya

olyan dülledt szemei vannak

2011. ápr. 16. 15:06
 9/22 A kérdező kommentje:
de sp később nem tudja majd ezt csinálni mert egy 30 évenek nagyon hülyén állna az a stílus
2011. ápr. 16. 15:07
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Neked mi közös van más szexuális beállítottságához? Igen, az erdélyi fiú nagyon helyes, aranyos, tehetséges gyerek, de SP-t hagyjuk már élni, semmivel nem lesz jobb életed, ha azzal foglalkozol, hogy degradálod, ahol csak tudod. Van közös ismerősünk, a srác nem meleg, csak egy kicsit beképzelt, de ha belegondolsz, talán te is az lennél, ha mindenhol elismeréseket kapnál, és ennyien rajonganának érted.
2011. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!