Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon melyikük lesz sikeresebb...

Vajon melyikük lesz sikeresebb? Látjátok a különbséget?

Figyelt kérdés

Adott egy Erdélyi 14 éves elképesztő hanggal megáldott fiú, akin látszik hogy mennyire normális,őszinte.

http://www.youtube.com/watch?v=FkJsoUD2sVU


ezzel szemben van egy gyerek,akinek semmi hangja nincs, beképzelt a semmire és a szexuális hovatartozásáról ne is beszéljünk:

http://www.youtube.com/watch?v=cUenXhQabcI


elég durva hogy volt:715.441 ember ami megnézte:S


2011. ápr. 16. 14:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%

Sp-t is szeretem,de mivel erdélyi vagyok nekem természetesen Attila a befutó, szerintem nagy az esély,hogy megnyerje.

14/L

2011. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

istenem ti de sötétek vagytok...

"A NEVEM SP"-vel SP nem azt akarja hangúlyozni, hogy nem meleg.... akkor nem rózsaszín óra lenne rajta, amit direktből húzott fel, ilyen a stílusa.. ez van.....


László Atilla meg egy más világ..... miért nem Fekete Dávidhoz hasonlítod??? miért pont SP-hez??

kicsit utána lehetne nézni, hogy SP honnan is indult, és hova jutott...

13 éves kora óta reppel,nem a kiadó, és a szülei raktak alá mindent.... most meg Magyarország egyik legsikeresebb előadója...


mindegy, hogy ki mit gondol róla, vannak akik szeretik, adjátok már meg nekik a jogot, hogy szerethessék...


és szerintem, addig tök mindegy, hogy milyen "utálom SP-t" klubbok jönnek létre, amig ő, és a rajongói, meg akik szeretik a zenéjét, tudják, hogy mit csinált eddig, honnan jött, hova jutott...


azt csiálja amit szeret, és sokan szeretik azt amit csinál... melyik másik "tinisztár"-nak mondott előadó adott egy kb ~3000 fős nagyszerű nagykoncertet 22 évesen??? Egyetemre jár, munkája, pénze, családja, barátai vannak...

2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!