Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon melyikük lesz sikeresebb...

Vajon melyikük lesz sikeresebb? Látjátok a különbséget?

Figyelt kérdés

Adott egy Erdélyi 14 éves elképesztő hanggal megáldott fiú, akin látszik hogy mennyire normális,őszinte.

http://www.youtube.com/watch?v=FkJsoUD2sVU


ezzel szemben van egy gyerek,akinek semmi hangja nincs, beképzelt a semmire és a szexuális hovatartozásáról ne is beszéljünk:

http://www.youtube.com/watch?v=cUenXhQabcI


elég durva hogy volt:715.441 ember ami megnézte:S


2011. ápr. 16. 14:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

"Fáj, hogy te nem? Ja, ja persze, inkább halnál éhen a híd alatt, mint stb. Hogyne, tudjuk, tudjuk."


irritáló a zene amit csinál az öltözködése és a viselkedése. az zavar h mindig belebotlok. meg az hogyha vki megkérdezi mit halgatok mindig elszörnyülködik amikor ő meg sp-t halgat.

2011. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
miért ne lenne meleg sp? mitgondolsz honnan kapta el a hiv vírust? még szűz úgyhogy nőtöl biztos nem
2011. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nálam az első nyerő,nem a külső a lényeg hanem a hang!
2011. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 korzika válasza:

Az a baj, hogy nem az számít, ki a jó és a minőségit támogatnák, hanem az igények szabják meg a kínálatot és sok ízlésficamos ember miatt a tehetségeseknek sokszor esélyük nincs, a tök igénytelen zenék meg menetelnek előre.

Alekoszt is ugyanazon rajongják körül akik sp-t is, és ők tartják fent ezeket, de evvel nem is lehet mit csinálni, sajnos, az ő szüleik is izlésficamosok voltak és az ő gyerekeik is azok lesznek.


Éljen a fogyasztói társadalom!

2011. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
emlékszem az egyik régi rammstein számra mikor koncerten egy műbrokit dugtak a billenytűs popsijába nah akk arra volt kereslet most erre.
2011. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 korzika válasza:
G.G. Allin jobb volt!
2011. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Thurston ***** válasza:
60%
Szerintem az alapvető probléma itt az, hogy szerinted az ismertségnek bármiféle köze van a tehetséghez. Egyébként tényleg jó ez Attila gyerek, de őt is max akkor fogom tehetségesebbnek mondani SP-nél, ha tud írni saját dalokat. Jókat. Viszont ha itt felfedezik ebben a műsorban, akkor az lesz vele, hogy beültetik egy stúdióba, és mások szerzeményeit fogja előadni. Talán pont SP-jét, ugyanis ő egyre felkapottabb producer.
2011. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Thurston ***** válasza:
55%

Hogy jobban érthető legyen mindez esetleg...

A zenében soha nem az számít szvsz, hogy technikailag ki mennyire jó. Hanem hogy ki mennyire tud érzéseket kiváltani a hallgatóságából. Ehhez pedig popzenében is kiemelkedő érzék kell. Tehát SP nagyon jól ismeri azokat a hangzással kapcsolatos, illetve zeneelméleti formulákat, amivel vivaslágert lehet írni.


Szóval vagy az lesz Attilával is, hogy beszippantja a popszakma (ha azt vesszük, hogy beengedték egy ilyen műsorba, és amúgy is popdalokat énekel, akkor nagy erre az esély), akkor van ő is elkezd zeneszerzéssel is foglalkozni, vagy az egyébként szerintem szintén tehetséges Brasch Bencéhez hasonlóan csak egy egyszerű sportember lesz (mert az, hogy valaki tud énekelni jól, az még nem művészet), akinek gyakorlatilag semmi köze azokhoz a dalokhoz, amik az ő nevével kerülnek a piacra.


A lényeg, hogy a popzenében többet számít a reklámozás és a tömegpszichológia ismerete, mint a tehetség. Viszont én ehhez hozzátenném azt is, hogy a komolyzenében megintcsak nem a tehetség a lényeg. Hanem míg a popzenében az, hogy sok embernek tessen felületesen, a komolyzenében az, hogy kevés embert tudjon elkapni egy adott érzés, de őket nagyon.


Szóval érted. Ez krvára sokkal bonyolultabb dolog annál, minthogy egy ilyen kérdéssel és pár espévuzi-vergődéssel el lehetne intézni.

2011. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sp stílusa nem tetszik,se zeneileg sem sehogyan. :S

(amugy én nem az alapján döntök,hogy meleg e vagy bisex vagy hetero,nekem aztán 8.)

Az erdélyi srácank meg jó hangja van,de ez Maté Péter stílus nekem nem jön be :( remélem fog énekelni valami modernebb zenér is,bár az kérdés hogy az hoygan állna az neki?..Majd kiváncsi leszek.

2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"irritáló a zene amit csinál az öltözködése és a viselkedése. az zavar h mindig belebotlok. meg az hogyha vki megkérdezi mit halgatok mindig elszörnyülködik amikor ő meg sp-t halgat."


Fura, én egy évben jó ha háromszor belefutok valamibe, aminek köze van hozzá. Lehet valamit rosszul csinálsz?

2011. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!