Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van vki rajtam kívül aki...

Van vki rajtam kívül aki gyűlöli janicsák vecát? Szándékosan írtam így.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem szeretem,nagyon nagy képűnek tartom.
2011. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én pedig fugáznám
2011. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Halálosan megbánthatott téged, hogy így érzel iránta.
2011. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
Ki a büdös p.csa az a janicsákveca?
2011. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Rágugliztam. Az XYfaktoros idétlen, tehetségtelen, repedtfazékhangú, nagyképű tyúk. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom!!!!
2011. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan aki rajtad kívül gyűlöli Vecát.. és én nem ebbe a kategóriába tartozom.. Azt azért elszeretném mondani, hogy tényleg nem ismered Vecát.. Miért utálod..sőt ahogy te fogalmaztál gyűlölöd?

-Nagyképű: ez mégis miben nyilvánul meg neked? Biztos azért törődik olyan sokat a rajongóival...:)

-Kényes hangja van: igen? Gratulálok hogy akkor neked olyan jó hangod lehet, jelentkezz az X-Faktorba, hadd röhögjelek ki. :)

-Csúnya: még ha az is lenne se tehetne róla

-Irritál: nem kell nézni egyszerűen csak... nem egyformák az emberek, te például nem szereted..nagyon sajnálom..nem túlzottan érdekel senkit! Juj de irigylem a problémáid.. én lennék a legboldogabb ember ha az lenne a legnagyobb problémám hogy gyűlölök egy sztárt..jééézus mária :| hát ez elég gyerekes :))

A fent felsoroltak lehetnek azok az opciók, amiért szokták utálni Vecát, ha ezek közül egyik miatt se utálod, hanem más miatt, kérlek mondd el nekem, és betudom Neked bizonyítani az ellenkezőjét!...

Sziasztok!

2011. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!