Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki "tolja" Hajdú Pétert?

Ki "tolja" Hajdú Pétert?

Figyelt kérdés
Honnan jött ez az ember? Ki futtatja? Ki pénzeli? Hogy jutott odáig, hogy tegező viszonyban van a miniszerelnökkel?
2011. máj. 1. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Erre én is kíváncsi vagyok...
2011. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, akivel együtt duhajkodik.
2011. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Orbánnal, hogy került tegező viszonyba, de azt tudom, hogy Medgyessy Péter nevelt lánya a barátnője volt, és a lány Tornóczki Anita.
2011. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak én érzem úgy, hogy a semmiből bukkant fel, mégis bárki szóba áll vele? Nem, itt kell lennie még valaminek..
2011. máj. 1. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem
2011. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó emberrel van jóba.A nagy duettben is érdekesmód elég jól szerepel holott már nem sok helyen vany ott is,amennyit látok az egészből,mert nem sürün nézem.Majdnem biztos vagyk hogy ki van adva a Katicának is a parancs hogy nyomja rá ezerrel az sms-eket nehogy szégyenben maradjon az egoista hajdu.
2011. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem alapjában véve semmi bajom nincs a Hajdúval egyébként, csak erre lennék kíváncsi. Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a felesége családja is befolyásos, jómódú, szóval lehet, hogy akár onnan is van valami hátszele...
2011. máj. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!