Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tudná elviselni Hajdú Pétert?

Ki tudná elviselni Hajdú Pétert?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Én, én, én, én!!!
2009. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked adjuk, beszéld le a tévészereplésről is, lécci, lécci, lécci.
2009. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki az abszolút hajcsár? - Aki az akasztott embertől megkérdi, hogy lógunk, lógunk?
2009. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%
10:23: DETTÓ!! Én rühellem, egy beképzelt hájpacni. Ha meglátom a fejét, elkapcsolom a tv-t.
2009. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
én biztos nem tudnám elviselni. szerintem a valóságban is olyan mint ami a tvből lejön róla, pl. a főzős műsorokban egészen magukat adják a ,,celebek". Én ezt az embert nem tudom igazi férfinak tekinteni. Olyan mint egy elkényeztetett anyámasszonykatonája,anyukakedvence, aki attól elkezd sírni ha valaki csúnyán néz rá. Ezen kívül bunkó is. Lehetne akármennyi pénze, nekem nem kellene. Nem is értem, a felesége hogy bírja elviselni, de sajnálom szegényt. Lehet a feleség hordja a nadrágot.A gyereket nem tudom hogy hozták össze, talán S.Kata jól meg...ta a férjét.
2009. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Hajdú Péter a világon létező legmocskosabb, legellenszenvesebb, legundorítóbb féreg akit csak valaha láttam. Gyűlölöm, kiráz a hideg tőle, egy beképzelt, gusztustalan cupák a drágaságos nejével együtt. Öntelt, egoista, (A SEMMIRE) egyszerüen szétkéne lőni a fejét...
2009. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Utálom!Hánynom kell ekárhányszor csak felbukkan a tv-ben.Gusztustalan, műveletlen, öntelt,tudatlan egoista,nagypofájú, irritáló féreg, aki csak pereskedni tud.Pénzéhes disznó!A felesége meg egy buta tyúk.És még ronda is.Az arca meg akkora mintha ő fingta volna a passzát szelet.Két hülye 1 pár...
2009. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel: hihetetlen, hogy egy ekkora műmájer, tudatlan bunkó képernyőn maradhat. De hiába, a celebeket zabálja a nép, Hajdú Petike pedig celeb a kedves nejével együtt.
2009. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudom ki az a Hajdú Péter, de mindig mutogatják a TV-ben a kedves pucérkodó feleségével egyutt...

Engem valahogy nagyon idegesítenek!!!

2009. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
utálom, engem még az az idióta, buta felesége is nagyon irritál
2009. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!