Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez az Alekosz? Egész nap ő...

Ki ez az Alekosz? Egész nap ő volt ma a tévében, mit tett le az asztalra?

Figyelt kérdés
Ma láttam először, külföldön voltam fél évig konferencia-körúton. Azt sem értem, hogy, ha ő az okostojás, akkor miért dolgozott biztonsági őrként?
2011. máj. 9. 00:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%

Én kedvelem ezt a MŰsort, de el kell mondani:

Lószart nem tett le az asztelra, csak fél évig egy full felszerelt villában élt, és megmutatta, hogy milyen reménytelen a nőknél. És most 12 milliot kapott, autót, lakást, mindent, a TV-ben fog feleséget keresni, meghívják majd pár műsorba. De ha ez kell a népnek...

2011. máj. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%
Alekosz megmutatta,hogy lehet fellökni a másikat székestől ! Nagy eredmény a gyökértől !
2011. máj. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

..én csak azt nem értem, hogy ha utánanézegettél, akkor minek kiírni kérdésnek? Csak hogy felvágj a torinoi egyetemi tanárkodásoddal, és a diplomáiddal?

Netán irigy vagy, hogy ő egy senki, mégis több? :P :)

2011. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
..bocs.. torontó..
2011. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen diplomákkal nem hiszem, hogy itt múlatnám az időmet.
2011. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%

Aha, Te egyetemi tanár vagy, és itt szólogatsz be? Menj már a búsba! Egyetemet te max csak kívülről láttál. Egy kis csicska vagy, aki itt oltogatja az olvasókat. Egy igazi egyetemi oktató biztosan nem ilyen stílusban "beszél".


Dalai Láma

2011. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
Egy semmit érő szennyműsor nyertese, amit 1 hét múlva elfeljt majd mindenki. Semmit nem tett le az asztalra, csak fél évig ült, evett, ivott egy luxusvillában, cserébe gazdaggá tették és nőkkel is elfogják halmozni.
2011. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

10:44: + szórakoztatott

Ez volt a játék, nem?

2011. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
ha szórakozni akarok megnézek pl egy rém rendes család részt. egy 20 perces részen többet röhögök, mint az egész fél éves vv szérián együttvéve.
2011. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De akkor mi a francért nézted? Ha engem valami nem érdekel, akkor elkapcsolom, nem?
2011. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!