Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Alekoszról és...

Mit gondoltok Alekoszról és az ő munkásságáról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 23:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Hajj dehogynem mérhető!:D Nem arra gondoltam, hogy ugyan ki hallott már Alekoszról.. De ha valaki könnybe lábadó szemmel kezdi sorolni az erényeit, vagy dühben fuldokolva ócsárolja azokat a "béna libákat" a feleségkeresőben, akkor én már tudom, hogy nem vagyok rászorulva a társaságára..:)

Mellesleg nagyon gáz, hogy ez a feleségkereső is egyáltalán elindult. Ilyen pasikra lenne igény?!

2011. máj. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Bemagolt pár szép szót és azt ismétli mindíg. Jó hjatással vagy a bioritmusomra és ez annyira vicces, hogy mindenkinek tetszik, de ha bele gondolsz a bioritmusra nem is lehet hatással. Tiszta hülyeség az egész, de jól hangzik. Ennyi. Ehhez azt is hozzá kell venni, hogy az egész villalakó társaság egy lelki nihil volt sajnos.
2011. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

xD

Sajnos volt szerencsétlenségem belenézni ebbe a feleségkeresös müsorba. Összesen 1 db párbeszédet hallottam és kapcsoltam is máshova...

Munkásság???:D Betanult szerepjáték az egész...Konkrétan semmire nem tartom.

2011. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Neked Alekosz a családod?
2011. máj. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem látam 2 percnél többet a VV-ből csak mikor véletlenül átkapcsoltam.Mégis tudom, tudjuk ki ő.Tele van vele a facebook.Szavazz erre-arra.32 éves tanító vagyok és a tanítványaim, volt tanítványaim írogatják ki :(
2011. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDD Alekoszról és a milyéről?XD Gondolt át az életedet...

Hát ez nagy poénxD

2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!