Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezek a mai sztárocskák miért...

Ezek a mai sztárocskák miért ilyen rondák?

Figyelt kérdés

Komolyan, rossz rájuk nézni. Az utolsónak nyomorék és nagy feje van :S

Pl.: [link]

[link]

[link]

[link]


2009. márc. 12. 18:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Annyira nagy sztárok nem lehetnek, mert pl én egyáltalán nem tudom, hogy kik ezek. Inkább csak valakinek a valakije... "sztárok" biztos nem lesznek sokáig.
2009. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Ízlés kérdése. Szerintem az utolsó kettő (ugyanaz a csaj), nagyon édes kis pofija van.
2009. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom. Én azt az utolsót előbb basznád fejbe puskatussal, minthogy a szájába adjam...
2009. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

szerintem szép lányok, de még sosem láttam őket...

azért ne legyünk rosszindulatúak!

2009. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 19.17-es válaszoló miből gondolod hogy ő meg bekapná.Lehet hogy egy jobb étvágyú kutya nem venné a szájába nem hogy egy nő.
2009. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
az elso ket kepen Alyson Stoner es Demi Lovato van a Camp Rock cimu filmbol.Az utoldo ketto Selena Gomez,szerintem nagykepu es tehetsege sincs.
2009. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egyik se csúnya...

Most ha ez a divat... Meg gondolom a kérdést nem egy 14 éves "plázacica" írta ki...

De az Ő amikor Ő volt annyi biztos megvoltak a kor sztárjai és megvolt a kor divatirányzata...

és ha megmutatjuk egy 14 évesnek az akkori sztárok képeit fénykorukban röhögnének, hogy hogyan néztek ki akkor...

Nekem ennyi a véleményem és nem kell lehurrogni másokat attól, hogy elszállt valaki felett az idő...


Üdv....

2009. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó vagyok...

És Selena Gomez igenis nagyon szép lány!;)

2009. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
78%

ezek a mai sztárok mind csak photoshop-al néznek ki valahogy a dove oldalon, már pontosan nem is tudom milyen linken láttam multkor egy olyat, hogy csúnyácska csajból gyönyű plakát arc lett! Csak a szilikon.Itt vagyott, de van. Nagyon ritka az olyan sztár, aki smink nélkül is szép. Rengeteget nézem a bulvár oldalakat és neves modellek, mint Eva Hercigova, Kate Moss, Eva Longoria, Genifer Love Huit (nem helyesen írtam) felismerhetetlenek smink és "maszk" nélkül :-)

22 éves lány

2009. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Az első kettőt nem ismerem. Az utolsó kettő pedig ugyan az a csaj. A neve Selena Gomez és szerintem is nagyon ronda.

Vannak sztárokról tényleg nagyon ronda vagy rosszul sikerült képek,de mindenki lehet csúnya, ha olyan képet vág..

2009. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!