Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiknek beszóltak páran h rondák de nem hitték el?

Figyelt kérdés
Tehát attól h beszólt pár hülye egyszer-kétszer és ő nem hitte el nekik és tényleg nem bántotta a dolog.
2011. júl. 4. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
sokszor csak féltékenységből szólnak be..
2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van ilyen lány
2011. júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Az önbizalmat nem mástól kapod, csak magadtól. Ha nincs önbizalmad, akkor ha nem szólnak be, akkor is szarnak érzed magad. Ha van, akkor meg hiába szólnak be, akkor sem érzed magad annak. Ennyi.
2011. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert azt tapasztaltam h sokan komolyan veszik pedig nem kéne!Pl:az egyik bombázó nőismerősöm is!
2011. júl. 4. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már ilyen kritikát, mikor pl lekoptattam valakit, vagy bunkó voltam vele... de mikor sokkal több embertől kapok pozitív visszajelzést, azért megnyugszom!!! :)

Amúgy szerintem akármilyen szép nőnek szólnak be ilyet, az ilyen akkor is szarul esik!!!!

2011. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha csak pár pozitív visszajelzést kap vagy egyetse?És nem ő gondolta magát annak csak miután beszóltak neki?
2011. júl. 4. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
senki nem tetszhet mindenkinek, a szépség relatív :) nekem is mondták már hogy csúnya vagyok, meg azt is, hogy szép, valamikor szépnek látom magam, valamikor nagyon nem, már évek óta így vagyok, és egyszerűen nem tudom eldönteni :S
2011. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek 16:33-al!!!

Egyik nap szépnek látom magam, másikon meg még a boltba is csak sapkába bírok lemenni...szerintem minden nőnek vannak "csúnya-napjai"!!!

Ha meg nem tartod magad rondának, akkor valószínűleg nem vagy az... a nők saját magukkal a legkritikusabbak... szóval ne hallgass azokra az emberekre, akik nem szeretnek... valószínűleg csak fájdalmat akarnak okozni!!!

2011. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!