Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen iszonyatjópasi...

Miért ilyen iszonyatjópasi Johnny Depp?

Figyelt kérdés
És lehet visszavonul :O Captain Jack és Sweeney Todd forevör ^^
2011. jún. 3. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön!!!!!!!!!Imádom!!!!!!!!!4
2011. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek. imádom azt a két filmet, és benne őt.xD 2 mozis poszter is csórtam róla.
2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön :D De mint színész. Egyszerűen hatalmas arc. Amibe ő belekezd az csak siker lehet. Nincs mégegy ilyen ember mint Ő... :D
2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.

És amit a Karib-tenger kalózaiban alakít az egyszerűen feledhetetlen ;)

2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de azért nem igazán értem, miért vannak oda érte ennyien:) KÖvezzetek megxD Vannak nála sokkal jobbak. Nekem inkább a megformált karakterei jöttek be: Jack Sparrow, John Dillinger...
2011. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Na én valami marslakó lehetek, mert nem láttam egy filmjét sem. Ja de most jut eszembe, a csokigyárasat. Abban jó volt. A többi filmjében is ilyesmi? Nem ismerem mint színészt...Na de régebben nem értettem mi tetszik sokaknak benne, de az utóbbi időben azt veszem észre hogy már nem is tartom csúnyának, sőt már lassan tetszik is. Orlando Bloommal vagyok még így. Régen ki nem állhattam, most meg kezd bejönni.
2011. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Megtértél! :D :D A csokigyárban szerintem nagyon csúnya a sminkje, nem lehetett felismerni :( Én eddig a csokigyárat meg a Karibokat láttam, de ennyi nekem elég volt ^^ Oda meg vissza vagyok érte ^^
2011. jún. 4. 14:12
 8/19 A kérdező kommentje:
2.-nak: Idevele :D :D :D :D :O Amúgy tényleg, hol lehet moziplakátokat kapni? Mert neten oké, de amúgy?
2011. jún. 4. 14:13
 9/19 anonim ***** válasza:

én is imádom....:D

bizony 1-2 filmben elég brutálul megcsinálták, de nem véletlenül ő kapja mindig ezeket a szerepeket. Alice csodaországban c. filmben is valami iszonyat, de így is nagyon jó pasi.

2011. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül odavagyok érte, főleg a Tim Burton filmjeiben. Ollókezű Edwardként, úristen*.* Meg az Álmosvölgy legendájában*.* Hihetetlen profi színész olyan grimaszokkal, amit nem lehet leutánozni.
2011. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!