Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen iszonyatjópasi...

Miért ilyen iszonyatjópasi Johnny Depp?

Figyelt kérdés
És lehet visszavonul :O Captain Jack és Sweeney Todd forevör ^^
2011. jún. 3. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Imádom én is.:)

És tessék megnézni az összes filmjét, mert fantasztikus színész!

2011. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. errefelé ha bemész és megnézed a filmet, lefoglalhatod a posztert, és megkapod, mikor már nem reklámozzák. alig járnak a moziba, szal még így is megéri nekik. :D
2011. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

JAJAJAJAJAJAJAJAJ!!!!!!! már a neve hallatán is összeesek! Jó színész, jó pasi, mi kell még? Utánozhatatlan, hatalmas egyéniség, és NAAAAgyon szexi! Minden filmjében imádom: Ollókezű Edward - rém aranyos azokkal az ollókkal, Sweeney Todd - meg kell enni, annyira jól néz ki!, Álmosvölgy legendája - itt a legjobb pasi! :) Kedvenc jelenet: a pókos, meg amikor bekancsalít, hogy lehet valaki ILYEN?, Charlie és a csokigyár - ismét megzabálom, Alice csodaországban - én tuti nem mentem volna haza, miután megöltem a sárkányt... inkább feleségül mentem volna a Kalaposhoz! :), Karib tenger kalózai - kedvenc az algás jelenet, mikor alkudni próbál Barbarossával az első részben, hihetetlenül jól néz ki és hihetetlenül aranyos!!!!


Jah, és mondtam már hogy zseniális színész? Valahány szerepben játszik, mindig mintha rászabták volna! :) Bocs a bőbeszédért, fan vagyok!

2011. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak: szívemből szóltál! :D És a 2.-nak: Ha itt is úgy lenne *-* 2 féle poszter van a Karib 4-ről, és na olyan, amelyiken csak ő van, és a moziműsorban meg nem látom kiírva :( Pedig annnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnyira szeretném megnézni :D :D :D
2011. jún. 7. 20:33
 15/19 A kérdező kommentje:
Nálunk Madách Mozi van, és arra gondoltam, hogy írok nekik mailt. Hogyan, és mit írjak bele? :D :D Egyáltalán érdemes?
2011. jún. 7. 20:41
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem kell. T.T
2011. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veletek!!! Johnny Depp FOREVER!!! :)
2012. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem tudom, de eszméletlenül szerencsés Vanessa Paradis *_* (a felesége)

bár szerintem hozzájárul, hogy indián vér folyik az ereiben!;DD

2012. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

van valami olyan kisugárzása, amitől minden nő elájul.

és azok a szép barna szemei :3

imádom Őt :)

minden filmjét!

Johnny 4ever! :D

2012. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!