Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az miért van hogy majdnem...

Az miért van hogy majdnem minden Hollywood i sztárnak volt meleg, vagy lesbi kapcsolata?

Figyelt kérdés

gondolom a hírnév miatt?

vagy nem ?


2011. jún. 12. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát azért az túlzás ,hogy majdnem mindnek. Igazából ez olyan ,hogy vagy a hírnév miatt ,vagy nem. Nehéz eldönteni, hogy valóban csak a hírverés miatt tesznek egy-egy dolgot a hírességek,vagy valóban pl melegek/leszbikusok,esetlég biszexuálisak. Ezek a hírességek az esetek nagy százalékában nem vállalják fel,ha meg kiderül,akkor arra fogják,hogy a hírnév miatt volt,meg ilyesmik.

Az pedig ,hogy a sztárvilágban úgy tűnik sok a homoszexuális,azért van ,mert ők híresek,így majdnem mindent tudunk róluk,a nyilvánosság előtt élik az életüket,így elég nehéz lenne titkolniuk. De a te környezetedben pl nem tudod mindenkiről mikor mit csinál,lehet ,hogy az ismerőseink 80% százalékának volt már valamilyen kapcsolata azonos nemművel,csak soha nem derül ki. :)


18/L

2011. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és kedves válaszolo ,akkor mi Tom Cruise?

mert azt is mondták rá hogy bu@i,de mégis nőzik,és vannak gyerekei is(és sokat foglalkozik a családjával).


akkor ő csak ,ha csinálta is a nemén belül (ami a pletykában volt),akkor csak a hírnévért tehette?


15/L

2011. jún. 12. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm én úgy gondolom ,hogy Tom Cruise épp az ellenkezője ennek. Sokan nem vállalják fel a homoszexualitásukat,pont azért ,hogy ez ne befolyásolja negatívan a karrierjüket (mert az ő esetében ez nagy törés lett volna,ha kiderül). Így felépített egy imidzset,megnősült ,gyereke van. Persze az is lehet ,hogy még saját magának sem vallotta be,hírnév ide vagy oda,ugyanezt tette volna.

Ez persze csak találgatás,a választ csak az az illető tudja,aki benne van,ez esetben Tom Cruise.

Szóval változó,mert míg egy Tom Cruise-t,akit nagy nőcsábászként ,aztán családos emberként ismerhettünk meg,ez nagyon negatívan érintene ha kiderül, egy botrányosabb celebnek pedig fellendíti a karrierjét egy homo-botrány,mert ebből él.


Alapvetően nem értek egyet azzal ,hogy ekkora divat lett a homoszexualitás ,úgymond. Támogatom azt aki tényleg az,és tisztelem ha fel is vállalja. De erőltetett ,hogy szinte már minden második énekes,vagy színész meglovagolja a témát.

2011. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem.

És még azt olvastam róla(Tom ról)hogy azért a Scientologia tagja,mert régen meleg volt,de 'kiirtották'belőle.

Szerinted igaz ?

(Szerintem igaz lehet.)

2011. jún. 12. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem tudom mennyi igaz az egész "TomCruisemeleg" ügyből.

Nem nagyon ismerem a Scientologia tanításait,amennyit hallottam erről,az nem volt valami szimpatikus,így nem tudom ,hogy hogyan viszonyulnak a homoszexualitás kérdéséhez,de ha ez igaz,akkor nagyon káros dolgot művelnek. A szexualitást nem lehet "kiírtani", sem a homo- sem a heteroszexualitást. Persze vannak ,akiket lehet befolyásolni,de ha Tom tényleg meleg volt,és "már nem az" ,akkor súlyos lelki sérüléseket okoztak neki,és bárkinek ,akinél alkalmazták a "kiírtást".... Sosem lesz boldog valaki,aki valaki másnak az életét éli.

2011. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amy Smart

Jordana Brewster

2013. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!