Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bill Kaulitz régi vagy új...

Bill Kaulitz régi vagy új stílusa tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Szerintem az új nagyon gááz :O


Régi:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Új:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Hogyha egyik sem tetszik akkor melyik a tűrhetőbb?

Nem vagyok egy hűű de nagy rajongó,de egész jó zenét csináltak egy darabig...

Mindenki oda volt,hogy úgy néz ki mint egy csaj,

ahhoz képest most szerintem sokkal bu.zisabb és egyre rosszabb a külseje,

és ez már csak hab a torán:

[link]


2011. jún. 13. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sztm mind nagyon gáz,jobban sminkel mint egy csaj....undorító és egyszerre meglepő milyen szép lány lett belőle.....
2011. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Leszögezem,hogy utálom a TH-t minden formában. És egyik kinézete sem tetszik Bill-nek,de legalább régebben még szép volt. Ez az orrkarika botrányos.
2011. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs velük különösebb bajom, de nem szeretem a TH-t. Viszont az biztos, hogy a régi stílusa jobb volt. A mostani valami brutálisan gáz.
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek.. :D
2011. jún. 15. 08:51
 5/17 anonim válasza:

nekeem a réégi jobban tetsziik^^

ésésés én vállalom, imádoom a TH-t *-*

amúgy én Tom-ért vok oda, és szerintetek a régi v az új haja a jobb? /raszta vagy a fonott haj/

TH Tom FOREVEEER <3 ×.×

2011. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Neki jobb az új szerintem...Pasisabb!
2011. jún. 15. 22:20
 7/17 anonim válasza:
régen jobbvolt ! az a haj alapbol jobbvolt meg jobbanis állt neki meg lehet csajos volt de legalább nem b*zis... am zenéjükkel meg úgyállok hogy van pár jó olyan 3-4szám kb de nemvok valami nagy rjongójuk
2011. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát én a régebbivel ismertem meg, ezért az egy kicsit jobban tetszik, de szerintem az új is jól áll neki:] Meg ő is idősebb lett [nem úgy, hogy öreg, hanem hogy már érettebb:D], és szerintem így illik hozzá.

de azt nem tudom, hogy ő találta-e ki ezt a stílusváltást, mert pl. a zenéjük is eléggé megváltozott, jó, csak nagyon más:] az a jobb, amelyikben jobban érzi magát <3

2011. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem h ennél b*zisabb már nem lehet valaki...de mégis...
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a régi,de abban sem az az "oroszlánfrizura" hanem az 1. 2. 3. 5. képeen jó. :D vaagy amikor ez a haja volt [link]


báár ezeken see jóóó de azért tűrhetőbb mint a mostani külseje >< am a szőőke az csak szerkesztett ???

2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!