Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emlékeztek még a t. a. T. u. -ra?

Emlékeztek még a t. a. T. u. -ra?

Figyelt kérdés

Emlékeztek még a tatura? A két orosz lányra, Lenára, és Juliára? :) Bocsi, hogy ilyen hülye kérdést teszek fel, csak tegnap éjjel valahogy eszembe jutottak Lenáék, mert nekem 6-8 éves koromban ők voltak a kedvenceim (Utána Rihanna lett). És én nagyon szerettem a számaikat, a Nas ne dogonyat volt a kedvencem, és a Ya soshla s uma. Ti szerettétek őket? Melyik volt a kedvenc számotok tőlük? És szerintetek feloszlott a t.a.T.u.? Remélem nem. Én nagyon szerettem őket, amikor anya hétéves koromban terhes volt és kórházban volt, én végig az ő zenéjüket hallgattam, mert nagyon egyedül éreztem magam, de az ő zenéjük olyan különleges volt, hogy mindig sikerült lelket önteniük belém. Valami miatt a t.a.T.u. nagyon különleges, de nem tudom miért :D Ti is szerettétek? :) Bocsi, még egyszer a hülye kérdésért, de kiváncsi vagyok, mert nekem a t.a.T.u egy nagyon kedves emlék, szívesen hallgatom a zenéiket, és máig a napig rosszul esik, ha szidják :)

Köszi a válaszokat, csak kiváncsi vagyok :D

14/L


2011. jún. 20. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban beleégtek a memóriámba. (:

Azóta is szívesen hallgatom őketr (:


14/L

2011. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Pont ugyanez a helyzet velem is! A Nas ne dogonyat-ot hallottam meg tőlük, de nagyon tetszik annak az angol változata a a Not gonna get Us. És nagyon szeretem a Ya soshla S uma-t, és annak is imádom az angol verzióját, az All the things she siad-et, és még nagyon imádom az All about us-t is :DD Annyira jók voltak együtt! ♥
2011. jún. 20. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kis párslágeres duó voltak, az utolsó emlékem róluk, hogy kiderült, hogy nem is leszbik, az egyiknek már gyereke is van meg férje. Ennyit róluk.
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sajnos már nem emlékszek nagyon rájuk.de most hogy így mondod,mennyit hallgattam a blog 27-et,édes jó istenem:D
2011. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nem lezbik. Csak a menedzserük találta ki, hogy el tudják adni a lemezeket, de mivel a lányokat kötötte az 5 éves szerződés, nem rúghatták ki, és játszaniuk kellett a leszbikust, de 2004 körül lejárt a szerződés, lett új menedzerük, aztán kiderült, hogy nem is lezbik :D

De szerintem több volt, mint egy párslágeres duó. Volt bennük valami különleges. Nem csak tucat zene. És nem csak szerintem volt bennük valami különleges, mindenki csak az orosz csodának emlegette őket. De nem értetem mi olyan különleges bennük, valami biztos. Talán a zenéjük, engem a nas ne dogonyat egyből levett a lábamról, hát még a Yas soshla s uma! És szerintem angolul is nagy jól énekelnek az All the things she said-ért egyszerűen megveszek, nagyon fülbemászó, ahogy a Don't gonne get us is :D Bár ezek mind vannak oroszul is és úgy jobbak xD Szerintetek?

2011. jún. 20. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:

Én szerettem őket!

18/L

2011. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én szerettem őket, még most is emghallgatok 1-2 számot. A 30 minutes, Gomensai, Meg a Friend or Foe( bár az újabb) a kedvencem.
2011. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kiskoromban néztem valamiért mindig egy klippjüket (ezt adták a tvben) és azt a zenét mai napig szeretem:

http://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8

de amugy nem sokat tudok róluk.

2011. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:19

All the things she said... Imádás <3 De oroszban jobb XD Ya soshla s umaaaa ♥♥♥♥

2011. jún. 21. 18:02
 10/15 anonim ***** válasza:

hú, olyan 8-10 éves koromban voltak kedvenceim. főleg az all the things she said meg a not gonna get us :D

16L

2011. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!